YES! Gdańsk 2019 – Young Electric Summit - 22 marca 2019 r.

YES! Gdańsk 2019 – Young Electric Summit -  22 marca 2019 r.

 

Wydarzenie to odbędzie się na Politechnice Gdańskiej w Auditorium Novum.

Główne punkty programu

Głównymi punktami programu będą: Konferencja, poruszająca tematykę związaną  z szeroko pojętą energetyką oraz Forum Pracodawców, stanowiące możliwość dyskusji studentów – z przedstawicielami zaproszonych firm. Prelekcje poprowadzą wykładowcy z Politechniki Gdańskiej oraz przedstawiciele firm związanych z tematem przewodnim wydarzenia. Nowością tegorocznej edycji YES! Gdańsk 2019 będą bezpłatne szkolenia techniczne skierowane do studentów Naszej Uczelni.

Cele projektu

Ubiegłoroczna edycja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem,  a frekwencja przerosła nasze oczekiwania. Chcielibyśmy, aby w tym roku wydarzenie dotarło do szerszego grona odbiorców i odniosło jeszcze większy sukces.

Celem projektu YES! Gdańsk jest wyjście naprzeciw potrzebom studentów i zorganizowanie wydarzenia, którego na Politechnice Gdańskiej brakowało. Zależy nam na stworzeniu okazji  do zaczerpnięcia wiedzy od przedstawicieli środowiska akademickiego oraz ekspertów  z wieloletnim doświadczeniem w sektorze energetycznym, a także szansy na nawiązanie pierwszych kontaktów ze światem przemysłu. Wierzymy, że organizowane przez nas wydarzenie pomoże studentom wiążącym przyszłość z branżą energetyczną  na ukierunkowanie swojej ścieżki kariery.

Więcej informacji: http://pg.sep.gda.pl/yes/

Zobacz także...

Komentarze

Patronat honorowy

Nasi partnerzy

PG SilesiaPGEPSE