Konferencja „Alternative Mobility and Fleet Conference”

Konferencja „Alternative Mobility and Fleet Conference”

Z przyjemnością informujemy, że już w dniu 16 listopada w Centrum Targowo – Kongresowym Ptak Warsaw Expo odbędzie się Konferencja „Alternative Mobility and Fleet Conference”. To pierwsze takie wydarzenie, mające na celu połączyć typowe targi motoryzacyjne ze stricte biznesowym podejściem do motoryzacji jakim charakteryzuje się car fleet management czy dbałością o przyszłość w przypadku mobilności alternatywnej.

Specjalnie dla sektora B2B piątek będzie dniem branżowym, podczas którego odbędzie się szereg prelekcji i konferencji z autorytetami w dziedzinie zarządzania i finansowania flot aut firmowych oraz zmian w postrzeganiu mobilności w firmnie czy życiu prywatnym. W tym dniu swoją obecność zapowiedzieli nam członkowie zarządu menadżerowie firm o bogatej strukturze flotowej z branży handlowej, farmaceutycznej, ubezpieczeniowej, bankowej, leasingowej, spożywczej czy budowlanej.

O stronę merytoryczną naszej konferencji zadbają organizatorzy przy współpracy organizacjami takimi jak: Stowarzyszenie Kierowników Flot Samochodowych, Polskim Związkiem Wynajmu i Leasingu Pojazdów, Związek Polskiego Leasingu, Instytut Transportu Samochodowego, Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych, Eurotax, Samar.

Panele i tematyka poruszana na kongresie jest jak najbardziej aktualna i nie spodziewamy się, że będzie wyczerpana podczas tego jednego spotkania, ale spodziewamy gorącej dyskusji:

  • 10:00 – 10:30 Rejestracja uczestników
  • 10:30 – 10:45 Oficjalne rozpoczęcie konferencji; przemówienia
  • 10:45 – 12:00 Panel: Transport jako usługa. Globalna zmiana podejścia do motoryzacji
  • 12:20 – 14:45 Panel: Mobilność w firmie. Czy firmy są gotowe i skłonne na zmiany?
  • 14:50 – 15:50 Panel: Praktyczna strona elektromobilności. Czy dalekie podróże samochodem elektrycznym są już możliwe.

REJESTRACJA: https://warsawmotorshow.com/konferencja-fleet-congress-amec/

Zobacz także...

Komentarze

Patronat honorowy

Nasi partnerzy

PGEPG SilesiaPSE