Tegoroczna edycja Meetingu odbędzie się pod hasłem „ODPORNOŚĆ NA KRYZYSY ENERGETYCZNE”.
Debaty prowadzone w trakcie XIV Meetingu Gospodarczego będą dotyczyć szeroko rozumianej kwestii odporności (m.in. państwa i jego instytucji, systemu elektroenergetycznego, infrastruktury, podmiotów na rynku energii i odbiorców energii) na zjawiska, które określić można wspólnym mianem „kryzysów energetycznych”. Założeniem Meetingu będzie opracowanie XI Apelu Warszawskiego Krajowej Izby Gospodarczej.
W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele administracji rządowej, biznesu, samorządu gospodarczego, nauki oraz organizacji pozarządowych.
Patronaty honorowe: Minister Energii, Minister Klimatu i Środowiska
Partnerzy: TAURON Polska Energia, Towarzystwo Gospodarcze Polskie Elektrownie, Agencja Rynku Energii SA, Związek Pracodawców Porozumienie Producentów Węgla Brunatnego.
Patronaty medialne: WNP.PL, CIRE.PL, WysokieNapiecie.pl; Nowa Energia, Węgiel Brunatny
Więcej informacji na temat wydarzenia oraz szczegółowy program znajdują się na stronie: https://kig.pl/rozpoczynamy-rejestracje-na-xiv-meeting-gospodarczy-odpornosc-na-kryzysy-energetyczne/
Transmisja z wydarzenia (rozpoczęcie 24.11.2025, godz. 11.00) w formie webinaru: https://eu01web.zoom.us/j/68835414491?pwd=YIKcdHZMDwxkfguVr4bDIFvLSP6spt.1
