Menu
Patronat honorowy Patronage
  1. Główna
  2. >
  3. Patronaty
  4. >
  5. Targi Energetyczne ENERGETICS 2024

Targi Energetyczne ENERGETICS 2024

W dniach 19-21 listopada 2024 roku w Targach Lublin odbędzie się jubileuszowa XV edycja Targów Energetycznych ENERGETICS.
ene24 bannery www 800x480

W dniach 19-21 listopada 2024 roku w Targach Lublin odbędzie się jubileuszowa XV edycja Targów Energetycznych ENERGETICS. Jest to jedno z najważniejszych w Polsce spotkań przedstawicieli sektora energetycznego. Istotą Targów ENERGETICS jest nie tylko prezentacja nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego, ale również wymiana doświadczeń przez specjalistów z całej Polski i zagranicy.

Ekspozycja targowa obejmuje ofertę zarówno firm o charakterze koncernów (krajowych i międzynarodowych), jak i indywidualnych przedsiębiorców m.in. z obszaru: wytwarzania, przesyłu i rozdziału energii elektrycznej oraz cieplnej, elektrotechniki oraz elektroniki przemysłowej, automatyki elektroenergetycznej, a także budownictwa energetycznego, przemysłowych systemów IT, urządzeń (pojazdów) do transportu, inteligentnych sieci energetycznych, energetyki alternatywnej i odnawialnej czy elektromobilności.

ENERGETICS to również liczne konferencje, prelekcje, szkolenia i pokazy, na których poruszane są tematy aktualne i ważne dla branży energetycznej. Jednym z kluczowych wydarzeń towarzyszących Targom jest Forum Dystrybutorów Energii, które stanowi platformę do dyskusji na temat wyzwań jakie czekają energetykę.

Wstęp na Targi dla przedstawicieli branży jest bezpłatny po rejestracji. Rejestracja jest prowadzona za pośrednictwem platformy ToBilet.pl oraz w Biurze Targów bezpośrednio podczas trwania wydarzenia.

Technologie wspiera:
Zielone technologie rozwijają:
Zagraniczna prasówka energetyczna: Emeryci dźwigają renesans energetyki jądrowej; Moskwa wykorzystuje turecką lukę w unijnych sankcjach; Amerykanie na oślep biją cłami w Chińczyków; Kraje bałtyckie finiszują z odłączeniem od rosyjskich sieci.
Elektrownia jądrowa francja fot. Depositphotos
Do 2033 r. we Francji trzeba uzupełnić 60 tys. etatów w energetyce jądrowej, z czego połowę w celu zastąpienia planowanych odejść na emeryturę. Fot. Depositphotos
Technologie wspiera:
Elektromobilność napędza:
Tydzień Energetyka: Wojna handlowa USA z Chinami coraz ostrzejsza; Bon energetyczny już w Senacie; Chińczycy wycofują się z przetargu na PV w Rumunii; Coraz niższe ceny za energię z morskich wiatraków.
Depositphotos 358810252 XL
Fotowoltaikę wspiera:
Technologie wspiera: