Menu
Patronat honorowy Patronage

Reklama

WysokieNapiecie.pl jest największą w Polsce redakcją zajmującą się energetyką i elektromobilnością. Mamy także największe zasięgi wśród wszystkich portali energetycznych. Każdego miesiąca odnotowujemy ok. 350 tys. unikalnych użytkowników i 1,5 mln odsłon. Docieramy zarówno do osób związanych z branżą, jak i bardzo szerokiego grona odbiorców, za pomocą mediów społecznościowych i współpracy z kilkudziesięcioma innymi redakcjami oraz poprzez nasze komentarze i opinie dla innych portali, stacji radiowych i telewizyjnych.

wyniki wysokienapiecie pl odslony uzytkownikow 2020

Redakcja

Najlepsi dziennikarze – prawnicy i ekonomiści – z wieloletnim doświadczeniem w takich mediach jak Gazeta Wyborcza, Rzeczpospolita, Parkiet, BBC, PAP, Polskie Radio i cire.pl.

Docieramy do kluczowych odbiorców

Portal WysokieNapiecie.pl w dużej mierze dociera do kadry menadżerskiej, urzędników państwowych, polityków i naukowców związanych z branżą energetyczną. 20% naszych czytelników to prezesi, członkowie zarządów i właściciele firm, 16% to kadra zarządzająca, a 40% to specjaliści. Aż 83% naszych czytelników posiada wykształcenie wyższe, spośród których 7% ma tytuł naukowy, z czego 80% stanowią mężczyźni.

Podsumowanie lipca 2019 roku – WysokieNapiecie.pl liderem wśród serwisów o energetyce i elektromobilności 

Przykładowa oferta reklamowa portalu:

reklama2

 

Więcej możliwości reklamy i informacji:

mail: [email protected]

tel. 69 520 39 80