Menu
Patronat honorowy Patronage
  1. Główna
  2. >
  3. Krótkie spięcie
  4. >
  5. CityBee udostępnia elektryczne hulajnogi w Warszawie

CityBee udostępnia elektryczne hulajnogi w Warszawie

Warszawa, 24.04.2019 (ISBnews) – CityBee, oprócz wynajmu samochodów dostawczych na minuty, udostępniać będzie w Warszawie 800 elektrycznych hulajnóg, podała spółka.

"Z usługi można skorzystać poprzez tę samą aplikację, za pomocą której można wypożyczać dostawczaki. To kolejny krok firmy w kierunku zaoferowania kompleksowej usługi shared mobility w największych polskich miastach" – czytamy w komunikacie.

Na ulicach Warszawy pojawiło się już 400 elektrycznych hulajnóg w charakterystycznym dla marki pomarańczowym kolorze. Kolejne 400 pojazdów zostanie udostępnione w najbliższych dniach, podano w materiale.

"Ideą CityBee jest ułatwienie mieszkańcom przemieszczania się w mieście i poprawa komfortu ich życia. Wierzymy, że przemyślany system komunikacji publicznej w połączeniu z różnego rodzaju pojazdami współdzielonej mobilności pozwolą na ograniczenie ruchu samochodowego, a co za tym idzie zmniejszenie korków i emisji szkodliwych substancji. Udostępniamy wygodne i przyjazne środowisku elektryczne hulajnogi, które ułatwią przejazd na ostatnim odcinku podróży na uczelnię, do biura czy domu" – powiedział Country Manager CityBee Polska Bogdan Marszałek, cytowany w komunikacie.

CityBee zadebiutowało w Polsce pół roku temu z usługą wynajmu aut dostawczych na minuty za pomocą aplikacji w telefonie. Flota 150 fiatów Ducato i volkswagenów Crafter jest dostępna na terenie 10 aglomeracji.

(ISBnews)