Greenpeace twierdzi, że elektrownie węglowe zabijają rocznie 5700 Polaków. Lekarze mają mieszane odczucia.
Greenpeace twierdzi, że elektrownie węglowe zabijają rocznie 5700 Polaków. Lekarze mają mieszane odczucia.
Energetycy spierają się czy i komu potrzebne są inteligentne liczniki prądu. Stawka jest olbrzymia – na liczniki zapłacimy co najmniej 6,5 mld zł.
Rząd twierdzi, że elektrownia w Opolu powstanie. Na razie nie widać, żeby za obietnicami stała gotowa koncepcja co należy zrobić.
Zamiast dużej elektrowni w obwodzie kaliningradzkim, z której chciano eksportować prąd do Polski, może powstać znacznie mniejsza.
Budowa elektrowni atomowej może ruszyć za kilka lat, ale już są podejrzenia o przekręty. CBA złożyło wniosek do prokuratury.
„Najdroższy prąd w Europie”, „szokujące dane Eurostatu” – takie zdania w „Gazecie Wyborczej” i na wyborcza.biz przyciągają wzrok. Spróbujmy jednak przyjrzeć się bliżej co siedzi w cenie prądu i [...]
Czy oferta RWE dla Warszawy oznacza, że coś się dzieje na rynku prądu dla gospodarstw domowych? Niestety, na prawdziwą walkę o klienta poczekamy.
Program energetyki jądrowej ma dwóch szefów. Pytanie, czy będą współpracować?
Kompania Węglowa rozpaczliwie próbuje utrzymać płynność finansową - płaci kontrahentom po czterech miesiącach!
Już niedługo dostaniemy ofertę zakupu prądu w salonie telefonii komórkowej. Telekomy zawierają strategiczne sojusze z energetykami.