Menu
Patronat honorowy Patronage
  1. Główna
  2. >
  3. Patronaty
  4. >
  5. „Dalej jest tylko ekorozwój” – dowiedz się, co zrobić aby być bardziej E, S i G

„Dalej jest tylko ekorozwój” – dowiedz się, co zrobić aby być bardziej E, S i G

Zapraszamy na konferencję Zrównoważony rozwój - co zrobić aby być bardziej E, S i G, która odbędzie się w dniach 11-12 grudnia 2023 w Hotelu Marriott w Warszawie. Podczas konferencji eksperci i praktycy z zakresu prawa ochrony środowiska przybliżą szereg zagadnień dotyczących środowiska pracy, społecznej odpowiedzialności biznesu oraz ładu korporacyjnego. Dwudniowe wykłady połączone z relaksem podczas wizyty w teatrze Garnizon sztuki to okazja do:
konferencja-esg-banner-800×480

Kwestie środowiskowe nabierają rozpędu z każdym miesiącem. Do prawodawstwa polskiego implementowane są kolejne rozporządzenia i dyrektywy unijne, a przed firmami stają nowe obowiązki dotyczące raportowania pozafinansowego. Między innymi biznes ma być odpowiedzialny za to, by osiągnąć główne założenia porozumienia paryskiego z 2015 roku. Obliczanie śladu węglowego czy też ewidencja odpadów to zagadnienia, które będą dotyczyć już nie tylko ekologów, ale też przedsiębiorców. Warto się z nimi zapoznać i śledzić zmiany w zakresie ESG nie tylko po to, by wypełniać ustawowe obowiązki, ale też po to, by rozwijać działalność i utrzymywać przewagę konkurencyjną. Prawo ograniczające zużycie plastiku, gazów cieplarnianych czy wody pitnej jest koniecznością, ale też szansą.

Zapraszamy na konferencję Zrównoważony rozwój – co zrobić aby być bardziej E, S i G, która odbędzie się w dniach 11-12 grudnia 2023 w Hotelu Marriott w Warszawie. Podczas konferencji eksperci i praktycy z zakresu prawa ochrony środowiska przybliżą szereg zagadnień dotyczących środowiska pracy, społecznej odpowiedzialności biznesu oraz ładu korporacyjnego. Dwudniowe wykłady połączone z relaksem podczas wizyty w teatrze Garnizon sztuki to okazja do:

  • zgłębienia wiedzy dotyczącej ochrony środowiska,
  • pozyskania konkretnych narzędzi wsparcia ESG,
  • do networkingu i odpoczynku w gronie specjalistów i ekspertów ochrony środowiska.

Konferencja zrównoważony rozwój – co zrobić aby być bardziej E, S i G

Stacjonarne, od: 11 grudnia 2023 do: 12 grudnia 2023

Miejsce: Warszawa, Hotel Marriott

Cena: 2199.00 PLN (netto) 1999 zł: za 2 lub więcej osoby z jednej firmy

Rejestracja

Konferencje – Konferencja zrównoważony rozwój – co zrobić aby być bardziej E, S i G (pcdk.pl)

W wyborczą niedzielę rekordowe 16 godzin doby zostało wycenionych na warszawskiej giełdzie energii poniżej zera. Rynek zareagował tak na chybioną prognozę wysokiej produkcji OZE. Ostatecznie ceny na Rynku Bilansującym nawet na chwilę nie spadły poniżej zera. Jednak OZE straciły już prawo do zielonych certyfikatów, taryfy gwarantowanej lub pokrycia ujemnego salda z aukcji OZE. O tych przepisach ustawy o OZE niemal nikt nie pamiętał.
2023-10-15-produkcja oze 16h ujemnych rdn
Autor zdjęcia: WysokieNapiecie.pl
Rynek energii rozwija:
Fotowoltaikę wspiera:
Zielone technologie rozwijają:
Materiał Partnera
W ostatnich latach borykamy się z dynamiczną zmiennością cen na rynku energii. Z roku na rok obserwujemy niemalże tendencję skokową, co niepokoi zarówno odbiorców indywidualnych, jak i biznesowych. Wzrost kosztów zużycia energii elektrycznej przekłada się na ceny towarów i usług. Zastanówmy się nad tym, jakie są prognozy cen energii elektrycznej w 2024 roku i jak wpływa na nie generacja OZE w polskim systemie elektroenergetycznym.
1 kopia
Zielone technologie rozwijają:
Technologie wspiera: