Menu
Patronat honorowy Patronage
  1. Główna
  2. >
  3. Patronaty
  4. >
  5. Forum Biomasy i RDF w Ciepłownictwie, Energetyce i Przemyśle

Forum Biomasy i RDF w Ciepłownictwie, Energetyce i Przemyśle

Biomasa i RDF są niewątpliwie ważnym wsparciem bezpieczeństwa cieplnego i energetycznego kraju i jedną z lepszych alternatyw dla węgla w lokalnych ciepłowniach i elektrociepłowniach, ale i nie tylko.
FTEB 1200×630

Dlatego też nadchodząca edycja jesiennego Forum Biomasy i RDF w Ciepłownictwie, Energetyce i Przemyśle organizowana przez powermeetings.eu w dniach 26 i 27 października 2023 w Gdyni, poświęcona zostanie dostępności biomasy i paliw alternatywnych w kontekście bezpieczeństwa cieplnego i energetycznego kraju, możliwościom wykorzystania tych paliw, dostępnym technologiom w dekarbonizacji ciepłownictwa, certyfikacji KZR oraz finansowaniu inwestycji. Tradycyjnie omawiane będą również konkretne case study z przeprowadzonych już inwestycji.

TO JUŻ PO RAZ 13 – prezesi, dyrektorzy i kierownicy przedsiębiorstw ciepłowniczych, energetycznych i przemysłowych, producenci biomasy i paliw alternatywnych oraz dostawcy usług i technologii spotkają się na jesiennej edycji najważniejszego i największego spotkania branżyodbiorców – dostawców – producentów biomasy i RDF na cele energetyczne.

>>Potwierdź swoją obecność na 13 jesiennym Forum Biomasy i RDF
w Ciepłownictwie, Energetyce i Przemyśle w Gdyni<<

DLACZEGO WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ?

Nadchodzące Forum to idealne połączenie merytoryki z networkingiem branży, gdzie oprócz zdobywania wiedzy uczestnicy mogą utrwalać dotychczasowe oraz budować nowe relacje biznesowe a to za sprawą obecności całego przekroju rynku – zatem stało się już wydarzeniem typu must be dla przedstawicieli branży.

CO ZYSKASZ BIORĄC UDZIAŁ W FORUM?

– Przede wszystkim: Swój cenny czas!

– dostępność ponad 200 przedstawicieli branży w jednym miejscu z pewnością pozwoli zaoszczędzić Twój czas oraz przebyte kilometry, które musiałbyś poświecić na dojazd na kolejne spotkania.

– Zbudujesz nowe i utrwalisz dotychczasowe relacje biznesowe

– Produkujesz lub dostarczasz surowiec, biomasę lub RDF?

Spotkasz swoich obecnych i przyszłych odbiorców

– Jesteś odbiorcą biomasy, RDF i usług?

Spotkasz wielu dostawców i będziesz miał okazję zapoznać się z ich ofertami aby wybrać tą najbardziej dla siebie odpowiednią

– Dostarczasz technologię?

Poznasz osoby chcące postawić nowe bloki lub zmodernizować swoje zakłady

– Budujesz nowy blok? Remontujesz lub modernizujesz stary?

Spotkasz dostawców technologii i usług

Podsumowując: zaktualizujesz wiedzę, będziesz na bieżąco z tym co się dzieje w branży i porozmawiasz o biznesie w sprzyjającej atmosferze.

KOGO SPOTKASZ?

– Odbiorców paliw i usług (elektrownie, ciepłownie – zawodowe i przemysłowe, cementownie)

– Producentów i dostawców biomasy, pelletu i RDF

– Przedstawicieli przemysłu drzewnego m.in. tartaki

– Odbiorców surowca drzewnego z zakładów przetwarzających drewno – producenci mebli, płyt i przemysł celulozowo-papierniczy.

– Dostawców nowoczesnych technologii do pozyskiwania, przetwarzania i spalania biomasy, pelletu oraz RDF.

– Przedstawicieli najważniejszych Ministerstw i urzędów regulujących rynek oraz Lasów Państwowych

– Przedstawicieli firm logistycznych i transportowych.

– Przedstawicieli firm kontrolujących jakość i certyfikujących paliwa.

W PROGRAMIE FORUM MIĘDZY INNYMI:

– Najważniejsze trendy i aktualności z branży

– Case studies z nowych i funkcjonujących instalacji

– Networkingowa kolacja branżowa

– Warsztaty na temat regulacji II dnia Forum

– Wizyta studyjna

– i jak zawsze dobra atmosfera…

>>Dołącz do nas 26 i 27 października 2023 nad morzem i bądź tam gdzie jesienią spotyka się cała branża<<

Rejestracja trwa do 23.10.2023 a lista uczestników Forum rośnie z dnia na dzień 🙂 W Gdyni spodziewamy się udziału ponad 200 przedstawicieli branży – zatem Forum będzie doskonałym miejscem na wymianę doświadczeń, spotkania z kolegami z branży i rozmów nad dalszym jej rozwojem i przyszłością.

Jeśli nasze zaproszenie brzmi ciekawie i chcesz wziąć udział w NAJWAŻNIEJSZYM i NAJWIĘKSZYM jesiennym spotkaniu branży ODBIORCÓW-DOSTAWCÓW i PRODUCENTÓW biomasy, pelletu i RDF na cele energetyczne i poczuć tą niepowtarzalna atmosferę naszych wydarzeń, za którą nas chwalą i dla której przyjeżdżają już od lat nasi uczestnicy – to dołącz do nas jeszcze dziś!

P.S. Pamiętaj! Wcześniejsza rejestracja = niższa cena.

Szczegóły i rejestracja dostępne są pod linkiem:

https://powermeetings.eu/forum-technologi-w-cieplownictwie-energetyce-spalanie-biomasy/

Zapraszamy również do bezpośredniego kontaktu z organizatorem:

Jolanta Szczepaniak

tel.:   +48 22 740 67 80

e-mail: [email protected]

www.powermeetings.eu

Weszła w życie nowelizacja ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym. Kluczowe zmiany dotkną blisko 70% powierzchni Polski. Prawnicy kancelarii KTO Legal analizują jak wpłyną one m.in. na proces inwestycyjny farm fotowoltaicznych czy energetyki atomowej.
prawo OZE atom
Fot. depositphotos
Kiedy w zeszłym roku rząd wprowadzał wszystkie antykryzysowe środki, które miały złagodzić olbrzymie podwyżki cen energii, wieszczyliśmy koniec rynku energii jaki znamy. Po roku widać, że pacjent przeżył, choć końska kuracja zaordynowana przez rząd wywołała skutki, których do końca przewidzieć się nie dało.
rynek energii
Fot. depositphotos
Rynek energii rozwija:
Materiał Partnera
Ceny węgla w europejskich portach, gazu i energii elektrycznej spadły o kilkadziesiąt procent od historycznych szczytów. Jednak stabilizują się one na znacznie wyższym poziomie, niż przed kryzysem energetycznym. Czy to się zmieni? Jak będą się kształtowały ceny prądu w najbliższych miesiącach i kolejnych latach?
Co dalej z cenami prądu
Fot. depositphotos
Rynek energii rozwija: