Menu
Patronat honorowy Patronage
  1. Główna
  2. >
  3. Patronaty
  4. >
  5. International Networking Meetings – 21 września 2023 Bolesławiec

International Networking Meetings – 21 września 2023 Bolesławiec

Spotkanie organizowane przez Business Meeting Club i Zachodnią Izbę Gospodarczą - Pracodawcy i Przedsiębiorcy odbędzie się pod Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Dolnośląskiego.
wydarzenie.cdr

INM to nowoczesna i dynamiczna platforma spotkań biznesowych umożliwiająca rozwijanie współpracy pomiędzy przedsiębiorcami, samorządami, instytucjami rządowymi oraz środowiskiem akademickim.

Spotkamy się w międzynarodowym gronie z partnerami z m.in. Czech, Niemiec i Gruzji.

Podczas paneli dyskusyjnych porozmawiamy o znaczeniu networkingu, dobrych praktykach inwestycyjnych, wyzwaniach energetycznych, perspektywach finansowych w dobie niespokojnych czasów oraz o korzyściach płynących z misji gospodarczych.

Ważnym tematem INM będą rozmowy o roli samorządów w rozwoju regionu i współpracy z biznesem.

International Networking Meetings to wyjątkowa okazja do nawiązania kontaktów na międzynarodowym poziomie oraz budowy sieci biznesowej pomiędzy Polską – Dolnym Śląskiem a innymi regionami Europy.

Do zobaczenia 21 września w Teatrze Forum przy Międzynarodowym Centrum Ceramiki w Bolesławcu!

Więcej: www.inm2023.eu

Rejestracja: https://app.evenea.pl/event/879811-30/

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Kontrowersyjna i mająca duże skutki ekonomiczne nowelizacja Prawo górnicze i geologiczne zasługuje na nazwę Lex knebel 2. Od decyzji jednego urzędnika na ulicy Wawelskiej zależeć będą losy setek tysięcy obywateli, którzy mają pecha mieszkać nad bliżej jeszcze nieznanymi, ale „strategicznymi” złożami
Coal mine
Open pit mine
Zagraniczna prasówka energetyczna: Wiatrakom szkodzi tempo rywalizacji o największe gabaryty; Kto ma najwięcej zielonych metali; Stal i aluminium dzielą UE i USA; Chińskie spowolnienie gospodarcze dobre dla klimatu.
Farma morska wiatrowa statek instalacyjny Fot. Depositphotos
Na budowę nowych statków trzeba będzie wydać ok. 13 mld dol.. Fot. Depositphotos
Partner działu Klimat:
Zielone technologie rozwijają:
Technologie wspiera:
Partner działu Klimat:
Rynek energii rozwija:
Materiał Partnera
Firma Fronius w nowej kampanii „We’re back”, zaplanowanej na wrzesień 2023 roku, powraca, aby poinformować o pełnej dostępności falowników, odpowiadając tym samym na zwiększony popyt na swoje produkty. Kampanii towarzyszy cykl spotkań adresowanych do instalatorów w całej Polsce. Zwiększenie dostępności urządzeń Fronius to efekt intensywnych inwestycji w rozbudowę zakładów, zwiększających możliwości produkcyjne firmy.
we-are-back-1080×607-forum-fronius
Technologie wspiera:
Fotowoltaikę wspiera: