Menu
Patronat honorowy Patronage
  1. Główna
  2. >
  3. Patronaty
  4. >
  5. I Konferencja „HR w Energetyce, Ciepłownictwie i Przemyśle – w czasach niepewności”

I Konferencja „HR w Energetyce, Ciepłownictwie i Przemyśle – w czasach niepewności”

Wydawnictwo "Nowa Energia" zaprasza do udziału w I Konferencji „HR w Energetyce, Ciepłownictwie i Przemyśle - w czasach niepewności”, która odbędzie się w dniu 26 października 2023 r. w Warszawie.
baner HR pelna nazwa 800x480

Żyjemy w czasach niepewności. Musimy się mierzyć ze zwiększającymi się kosztami zatrudnienia, zmieniającymi się potrzebami pracowników oraz nieprzewidywalnymi wydarzeniami, które zaskakują nas na każdym kroku. Jako działy HR oraz People & Culture jesteśmy odpowiedzialni za wychodzenie naprzeciw tym wyzwaniom oraz rozwijanie naszych organizacji w obszarze zatrudnienia. Pytanie tylko czy mamy do tego niezbędne narzędzia? Na naszej Konferencji dostarczymy wszystkim uczestnikom chyba najbardziej przydatne z narzędzi – czyli wiedzę – pozwalające konfrontować się z tym co nas spotyka, wychodząc naprzeciw wszystkim wyzwaniom. Wśród prelegentów udało nam się zebrać osoby posiadające wieloletnie doświadczenie w obszarze zarządzania HR, prawników wspierających działy HR w najcięższych wyzwaniach z jakimi przychodzi się wskazanym działom mierzyć, konsultantów wychodzących naprzeciw trendom w obszarze zarządzania czasem pracy oraz praktyków z obszaru komunikacji, tak wewnętrznej, jak i z reprezentacjami pracowników, nastawionych na sukces oraz eliminujących niepotrzebne konflikty i spory.

Konferencja jest skierowana do reprezentantów działów HR oraz People & Culture firm energetycznych, którzy są odpowiedzialni za budowanie relacji z pracownikami, komunikację wewnętrzną, wdrażanie zmian w obszarze prawa pracy, ale także procesy organizowania pracy i zwalniania pracowników.

Celem Konferencji jest przekazanie uczestnikom niezbędnej dawki wiedzy, która w czasach niepewności z jakimi się mierzymy, ułatwi im zarządzanie obszarem HR, odpowiadanie na potrzeby pracowników, ale także zwiększanie efektywności kosztowej w poszczególnych obszarach. W zakresie w jakim omawiane będą zmiany w przepisach, uczestnicy nabędą wiedzę niezbędną do przygotowania się na nadchodzące zmiany oraz zaadresowania wyzwań jakie napotykają na swojej codziennej zawodowej drodze.

Każdy z Uczestników Konferencji otrzyma Certyfikat udziału.

Szczegóły: https://konferencje.nowa-energia.com.pl/hr/2023/

1 sierpnia 2023 komercyjną eksploatację rozpoczął jądrowy blok numer 3 elektrowni Vogtle w amerykańskim stanie Georgia. Budowa dwóch jednostek z reaktorami AP1000 to lata opóźnień, przestrzelone koszty, awantury biznesowe i bankructwa. Wielki powrót atomu w USA okazał się bolesny, od strony technicznej i finansowej.
Elektrownia atomowa Vogtle
Technologie wspiera:
Fotowoltaikę wspiera:
Zielone technologie rozwijają:
Zielone technologie rozwijają:
Fotowoltaikę wspiera:

Śledź zmiany w energetyce.
Zapisz się do naszego newslettera!