Menu
Patronat honorowy Patronage
  1. Główna
  2. >
  3. Patronaty
  4. >
  5. Finansowanie transformacji energetycznej w przedsiębiorstwach energetycznych, przemysłowych i komunalnych w 2023

Finansowanie transformacji energetycznej w przedsiębiorstwach energetycznych, przemysłowych i komunalnych w 2023

“Finansowanie transformacji energetycznej w przedsiębiorstwach energetycznych, przemysłowych i komunalnych w 2023”, które odbędzie się on-line 20.06.2023. Wydarzenie wynika z dużego zainteresowania dofinansowaniami do transformacji energetycznej w przedsiębiorstwach, a także dotacjami na budowę lub przebudowę instalacji OZE oraz dużą liczbą planowanych modernizacji urządzeń lub wyposażania instalacji w urządzenia sprzyjające poprawie efektywności energetycznej przedsiębiorstw.
20.06.2023

W 2023 roku ruszyły kolejne programy dofinansowań na wytwarzanie energii oraz magazynowanie energii i ciepła (w tym dofinansowania dla przedsiębiorców), dofinansowanie do instalacji, pomp ciepła, turbin wiatrowych, pożyczek preferencyjnych, kredytów technologicznych. W lutym bieżącego roku wystartowały również dotacje dla przedsiębiorców planujących rozwój swojego biznesu w oparciu o innowacje.

W 2023 roku przewidziano środki z funduszy europejskich na wsparcie efektywności energetycznej, cyfryzacji i robotyzacji.

Z tego względu przygotowaliśmy praktyczne szkolenie w formie warsztatów, na którym omówimy aktualne programy dofinansowań i dotacji, nabory wniosków wraz z terminarzem, proces przebiegu dofinansowania oraz wypłat a także innowacje w technologie przedsiębiorstw oraz MŚP, efektywność energetyczną i cyfryzację.

Więcej informacji znajdą Państwo na https://dlaenergetyki.pl/dof/.

Zapraszam również do kontaktu

Szymon Starobrat

kom. 660 724 456

[email protected]

Zespół Dla Energetyki 

www.dlaenergetyki.pl

Rynek energii rozwija:
Zielone technologie rozwijają:
Rynek energii rozwija:
Technologie wspiera:
Polski offshore wspiera:
Zielone technologie rozwijają: