Menu
Patronat honorowy Patronage

Konkurs “Dywersyfikacja źródeł energii w Polsce – dylematy ekonomiczne, polityczne i środowiskowe”

Studenckie […]

Studenckie Koło Naukowe Energetyki przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie zaprasza licealistów z całej Polski do wzięcia udziału w konkursie na napisanie eseju. Tegoroczny temat to “Dywersyfikacja źródeł energii w Polsce – dylematy ekonomiczne, polityczne i środowiskowe”. Prace (nie dłuższe niż 7000 znaków) należy wysłać do 11 marca na adres [email protected] . Dla autorów trzech najlepszych tekstów przewidziane są nagrody rzeczowe – m.in. głośnik i słuchawki bezprzewodowe, a zwycięski esej zostanie opublikowany na stronie naszego portalu – wysokienapiecie.pl.

Więcej informacji na temat konkursu i regulamin można znaleźć na stronie http://skne.pl/konkurs/ . Fanpage wydarzenia organizowanego przez Studenckie Koło Naukowe Energetyki to https://www.facebook.com/events/179002476042414/ .

Konkurs jest częścią większej inicjatywy o nazwie „Energy Week”, mającej na celu promowanie wiedzy o energetyce wśród uczniów i studentów. Organizowana jest seria warsztatów, debata i turniej kół naukowych.

Zapraszamy do udziału!

 

Partnerzy portalu

Od marca Litwa wprowadza przepis, który pozwoli władzom na sprawowanie kontroli nad dużymi kontraktami strategicznych spółek. Chodzi między innymi o transakcje na rynku energetycznym.

Partnerzy portalu

Rynek energii wspiera:
Rynek energii wspiera:

Partnerzy portalu

Partnerzy portalu

Partnerzy portalu