Menu
Patronat honorowy Patronage

Niezależność energetyczna, 10.06.2015, Łódź

Już 10 czerwca 2015 roku podczas II Łódzkich Targów Energetycznych, które są znanym miejscem wymiany doświadczeń nt. innowacyjnych rozwiązań energetycznych i ich zastosowań, odbędzie się konferencja dotycząca szeroko pojętej niezależności energetycznej.

Organizatorami wydarzenia są Klaster Green Energy oraz Klaster Smart IT, które wspólnie stworzyły platformę kojarzącą partnerów odpowiadających za poszczególne etapy inwestycji w ramach programu „Prosument”: agentów sprzedażowych, instalatorów, specjalistów dotacyjnych i przetargowych, producentów sprzętu, projektantów, dystrybutorów sprzętu, centra logistyczne, firmy ubezpieczeniowe oraz Gminy.

Czerwcowe spotkanie odbędzie się w budynku Międzynarodowych Targów Łódzkich, a sam Kongres jest częścią II Łódzkich Targów Energetycznych, których tematem przewodnim będzie efektywność energetyczna.

Organizatorzy spotkania, oprócz metod pozyskiwania finansowania na inwestycje ściśle związane z odnawianymi źródłami energii, zaprezentują innowacyjne rozwiązania technologiczne m. in.: panele fotowoltaiczne 3 generacji oraz najnowocześniejszą technologię pionowych turbin wiatrowych.

Rejestracja na „Kongres ProsumentPRO” odbywa się za pomocą formularza na stronie www.prosument.f.pl i upoważnia do bezpłatnego wstępu na wydarzenie.

Zapraszamy

 

Partnerzy portalu

Innowacje w technologiach i sposobach prowadzenia biznesu wymuszą gruntowne zmiany w energetyce. Już dziś widać, że będą one tak duże, że trudno przewidzieć, w którym pójdą kierunku.

Rynek energii wspiera:
Rynek energii wspiera:

Partnerzy portalu

Amerykanie coraz bardziej serio mówią o rzuceniu na światowe rynki na masową skalę nie tylko swojego gazu, ale i ropy. Od końca kwietnia polityczny fundament do takich działań jest silniejszy niż kiedykolwiek.

Partnerzy portalu

Klimat wspiera:
Zielone technologie rozwijają:
Rynek energii wspiera:
Rynek energii wspiera:

Partnerzy portalu

Książka do ratownikach górniczych i ich ekstremalnych doświadczeniach do księgarń trafi na początku czerwca. U nas już wkrótce będzie do wygrania.

Rynek energii wspiera:

Partnerzy portalu

Partnerzy portalu