Menu
Patronat honorowy Patronage
  1. Główna
  2. >
  3. Patronaty
  4. >
  5. XVIII Targi Energii 2022.

XVIII Targi Energii 2022.

Towarzystwo Obrotu Energią oraz Izba Energetyki Przemysłowej i Odbiorców Energii serdecznie zapraszają do udziału w XVIII TARGACH ENERGII, które odbędą się w Jachrance w dniach 29 i 30 września 2022 r. w Centrum Kongresowym „Warszawianka”.
wysokie

Targi Energii wpisały się do kalendarza corocznych konferencji jako wydarzenie, w którym biorą udział  przedstawiciele administracji centralnej, odbiorcy, a także bardzo szerokie grono specjalistów najbardziej znaczących firm sektora energetycznego w Polsce. Podczas tegorocznej konferencji będziemy dyskutować między innymi na temat uwarunkowań rynku energii elektrycznej oraz o nowych trendach w elektroenergetyce.

Więcej informacji o historii i bieżących sprawach dotyczących Targów Energii odnajdą Państwo na stronie http://www.targienergii.pl/.

Zapraszamy do udziału w XVIII Targach Energii 2022.

Komitet Programowo-Organizacyjny XVIII Targów Energii

Im szybciej zaczniemy oszczędzać gaz, tam gdzie się da, tym mniejsze szkody wywoła potencjalny kryzys, wywołany odcięciem dostaw z Rosji. Takie jest główne przesłanie zaleceń, jakie Komisja Europejska wyda w związku z obawami o kompletne zakręcenie rosyjskiego kurka. Cen maksymalnych na rosyjski gaz raczej nie będzie.
Gaz
Gaz
Tydzień Energetyka: Skąd wziąć 4,5 mln ton węgla; Gazowe manewry rządu; Czy Nord Stream będzie działał?; UE daje 5 mld euro na wodorowy projekt - gigant.
wegiel (6)
Rhondda Heritage Park, Wales - September 2017: Coal in an old tram with the pithead and winding gear of the former Lewis Merthyr colliery in the background
Zielone technologie rozwijają: