Menu
Patronat honorowy Patronage
  1. Główna
  2. >
  3. Patronaty
  4. >
  5. Sympozjum „Razem dla OZE – szanse rozwoju branży PV” – DOŁĄCZ DO NAS!

Sympozjum „Razem dla OZE – szanse rozwoju branży PV” – DOŁĄCZ DO NAS!

Działasz w branży fotowoltaicznej? Odczuwasz przestój rynku? Zastanawiasz się nad przyszłością swojej firmy? To wydarzenie jest dla Ciebie! Podczas dwóch dni Sympozjum pokażemy Ci, w jakim kierunku zmierza branża OZE, w jaki sposób rozszerzyć swoje usługi oraz jak robić to świadomie. „Razem dla OZE” to dwa dni praktycznej wiedzy na temat fotowoltaiki, zmian prawnych, magazynowania energii, pomp ciepła czy elektromobilności.
800×480 px Sympozjum Obszar roboczy 1

Jako uczestnik Sympozjum będziesz mógł nie tylko wysłuchać, ale i porozmawiać z przedstawicielami znanych organizacji związanych z branżą OZE, ale też z ekspertami wiodących marek urządzeń dla PV czy HVAC.

Sympozjum towarzyszy Salon Produktowy organizowany w oba dni – na żywo porozmawiaj ze specjalistami i zapoznaj się z urządzeniami oraz rozwiązaniami dla OZE – moduły fotowoltaiczne, falowniki, zabezpieczenia, przewody, konstrukcje, ładowarki EV, banki energii, kotły elektryczne, pompy ciepła.

W przyszłym tygodniu Komisja Europejska ma przedstawić szczegóły propozycji RePowerEU, które zakładają uniezależnienie się od Rosji. Oznaczają boom dla OZE - m.in Instalacje PV na nowych budynkach mają być obowiązkowe
Energy Saving Bulb On Green Grass
Zielone technologie rozwijają:
Partner działu Klimat:
Zielone technologie rozwijają:
Fotowoltaikę wspiera:
Unia Europejska chciałaby szybko realizować swoje cele klimatyczne dzięki rozwojowi OZE, elektromobilności czy bateryjnym magazynom energii. Niestety dostęp do surowców stosowanych w tych technologiach jest ograniczony, a zapotrzebowanie mocno rośnie na całym świecie.
Huta Miedzi Legnica fot. KGHM Polska Miedź
Huta Miedzi Głogów. Produkowany przez KGHM metal należy do kluczowych dla transformacji energetycznej/ Fot. mat. pras.
Zielone technologie rozwijają:
Technologie wspiera: