Menu
Patronat honorowy Patronage

Sympozjum „Razem dla OZE – szanse rozwoju branży PV” – DOŁĄCZ DO NAS!

Działasz w branży fotowoltaicznej? Odczuwasz przestój rynku? Zastanawiasz się nad przyszłością swojej firmy? To wydarzenie jest dla Ciebie! Podczas dwóch dni Sympozjum pokażemy Ci, w jakim kierunku zmierza branża OZE, w jaki sposób rozszerzyć swoje usługi oraz jak robić to świadomie. „Razem dla OZE” to dwa dni praktycznej wiedzy na temat fotowoltaiki, zmian prawnych, magazynowania energii, pomp ciepła czy elektromobilności.

Jako uczestnik Sympozjum będziesz mógł nie tylko wysłuchać, ale i porozmawiać z przedstawicielami znanych organizacji związanych z branżą OZE, ale też z ekspertami wiodących marek urządzeń dla PV czy HVAC.

Sympozjum towarzyszy Salon Produktowy organizowany w oba dni – na żywo porozmawiaj ze specjalistami i zapoznaj się z urządzeniami oraz rozwiązaniami dla OZE – moduły fotowoltaiczne, falowniki, zabezpieczenia, przewody, konstrukcje, ładowarki EV, banki energii, kotły elektryczne, pompy ciepła.

Temat sieci dystrybucyjnych energii elektrycznej w ostatnich kwartałach coraz mocniej pojawia się w przestrzeni publicznej. Jest ku temu kilka powodów, które sprowadzają się do jednego mianownika - sieci te stają się infrastrukturą krytyczną dla powodzenia polskiej transformacji energetycznej.
Duża część infrastruktury sieci dystrybucyjnych ma ponad 40 lat. Fot. Tomasz Elżbieciak
Fotowoltaikę wspiera:
Zielone technologie rozwijają:
W przyszłym tygodniu Komisja Europejska ma przedstawić szczegóły propozycji RePowerEU, które zakładają uniezależnienie się od Rosji. Oznaczają boom dla OZE - m.in Instalacje PV na nowych budynkach mają być obowiązkowe
Zielone technologie rozwijają:
Klimat wspiera:
Zielone technologie rozwijają:
Fotowoltaikę wspiera:
Unia Europejska chciałaby szybko realizować swoje cele klimatyczne dzięki rozwojowi OZE, elektromobilności czy bateryjnym magazynom energii. Niestety dostęp do surowców stosowanych w tych technologiach jest ograniczony, a zapotrzebowanie mocno rośnie na całym świecie.
Huta Miedzi Głogów. Produkowany przez KGHM metal należy do kluczowych dla transformacji energetycznej/ Fot. mat. pras.
Zielone technologie rozwijają:
Technologie wspiera: