Menu
Patronat honorowy Patronage
  1. Główna
  2. >
  3. Patronaty
  4. >
  5. Future Energy Summit 2022

Future Energy Summit 2022

Future Energy Summit jest flagowym projektem Studenckiego Koła Naukowego Energetyki SGH, który co roku staje się obowiązkową pozycją w kalendarzu dla każdego zainteresowanego branżą energetyczną. FES22 odbędzie się w dniach 25 do 29 kwietnia.

Co wyróżnia nasze wydarzenie na tle innych? Przede wszystkim unikatowa tematyka, skupiająca się w pierwszej kolejności na przyszłości sektora i zastosowaniu w nim pionierskich oraz wizjonerskich rozwiązań. Każdą edycje wyróżnia kreatywne podejście do zagadnień związanych z rozwojem nowych trendów i technologii.

Tegoroczną konferencję otworzy dzień promocyjny 22 kwietnia połączony z Career Day, podczas którego wszyscy uczestnicy będą mieli możliwość spotkania się z Partnerami wydarzenia na specjalnie przygotowanych stoiskach. W kolejnych dniach odbywać będą się prelekcje i warsztaty poświęcone naszym blokom tematycznym: odnawialnym źródłom energii, magazynom energii, transportowi oraz smart grids i inteligentnym miastom. Całość zwieńczona zostanie debatą pomiędzy studenckimi kołami naukowymi.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Future Energy Summit 2022! Jesteśmy pewni, że dzięki mnogości poruszanych tematów każdy znajdzie coś dla siebie!

Technologie wspiera:
Rynek energii rozwija:
Zielone technologie rozwijają:
Fotowoltaikę wspiera:
Zielone technologie rozwijają:
Nowe opłaty nałożone na stacje ładowania samochodów elektrycznych mają finansować usługę, z której nikt nie korzysta, a wielu zobowiązanych może się nawet nie dowiedzieć, że ma coś płacić. Nowe przepisy najwyżej pogłębią niedorozwój polskiej infrastruktury względem uciekającej nam Europy. Efekty widać już np. w ogłoszonej likwidacji spółki-córki PGE, która miała budować ładowarki, ale nie widzi perspektyw zwrotu z inwestycji.
ladowarka ev type2

Śledź zmiany w energetyce.
Zapisz się do naszego newslettera!