Menu
Patronat honorowy Patronage
  1. Główna
  2. >
  3. Patronaty
  4. >
  5. V Narodowy Kongres Biometanu

V Narodowy Kongres Biometanu

Czas na biometanowy boom?
KBm-5 800 480-PL

Zainteresowanie biometanem jest coraz większe. To sektor niezwykle rozwojowy, a szczególnie w ostatnim czasie także w naszym kraju dostrzega się jego wielki potencjał.  V Narodowy Kongres Biometanu organizowany przez wydawcę Magazynu Biomasa będzie okazją do przyjrzenia się sektorowi biometanowemu i próbą odpowiedzi na pytanie czy rok 2022 będzie można nazwać przełomowym dla biometanu w Polsce.

Konferencja odbędzie się 30 i 31 maja 2022 w Airport Hotel Okęcie w Warszawie.

V Narodowy Kongres Biometanu – sprawdź program

Zakres tematyczny V Narodowego Kongresu Biometanu

V Narodowy Kongres Biometanu jest platformą wymiany doświadczeń oraz wypracowania optymalnego dla Polski modelu biznesowegow sektorze biometanu.

Tegoroczny program wydarzenia będzie dotyczył m.in. perspektyw produkcji biometanu w Polsce, technicznych aspektów zatłaczania biometanu do sieci gazowej, wsparcia dla biometanu, a także potencjału „zielonego” wodoru produkowanego m.in. z biometanu.

Zarejestruj się na V Narodowy Kongres Biometanu

Dla kogo?

Do udziału w Kongresie zapraszamy inwestorów planujących budowę biogazowni, właścicieli działających instalacji biogazowych, technologów i zarządców biogazowni odpadowych i oczyszczalnianych, właścicieli dużych gospodarstw rolnych, przetwórców rolno-spożywczych, kierowników ubojni i ferm drobiu, dostawców technologii i urządzeń, doradców finansowych i ubezpieczeniowych, polskich i europejskich stowarzyszeń, przedstawicieli administracji rządowej i samorządów.

KONTAKT W SPRAWIE KONGRESU:

Jolanta Kamińska

[email protected] ; tel:+48 790 439 216

Zielone technologie rozwijają:
Nowe opłaty nałożone na stacje ładowania samochodów elektrycznych mają finansować usługę, z której nikt nie korzysta, a wielu zobowiązanych może się nawet nie dowiedzieć, że ma coś płacić. Nowe przepisy najwyżej pogłębią niedorozwój polskiej infrastruktury względem uciekającej nam Europy. Efekty widać już np. w ogłoszonej likwidacji spółki-córki PGE, która miała budować ładowarki, ale nie widzi perspektyw zwrotu z inwestycji.
ladowarka ev type2
PGNiG to kolejna po PKN Orlen spółka, która w planach ma produkcję wodoru z wychwytywaniem i składowaniem dwutlenku węgla.
Wodór
Hydrogen renewable energy production - hydrogen gas for clean electricity solar and windturbine facility. 3d rendering.
Zielone technologie rozwijają: