Menu
Patronat honorowy Patronage
  1. Główna
  2. >
  3. Patronaty
  4. >
  5. Debata: szanse i wyzwania dla start-up’ów w sektorze energetycznym

Debata: szanse i wyzwania dla start-up’ów w sektorze energetycznym

Stowarzyszenie Młodzi Liderzy w Energetyce (MLE) zaprasza na debatę na temat szans i wyzwań dla start-up'ów w sektorze energetycznym.

mle listopad banner

mle listopad bannerStowarzyszenie Młodzi Liderzy w Energetyce (MLE) zaprasza na debatę na temat szans i wyzwań dla start-up’ów w sektorze energetycznym.

Dynamiczny rozwój technologii i transformacja sektora energetycznego stwarzają wiele możliwości dla rowoju nowych modeli biznesowych. Debata będzie świetną okazją, by dowiedzieć się więcej o niszach, w których start-up’y mogą rozwijać się w sektorze energetycznym w Polsce i poza nią.

 

PROGRAM

18:00 – 18:30 – Rejestracja i powitanie gości

18:30 – 19:00 – Prezentacja Grid Singularity

19:00 – 19:50 – Panel dyskusyjny

  • Łukasz Kroplewski, Wiceprezes ds. rozwoju, PGNIG S.A,
  • Szymon Kubicki, Współzałożyciel i Prezes Zarządu Predictail,
  • Thore Hildebrandt, Community Manager, Gird Singularity,
  • dr inż. Karol Wawrzyniak, Narodowe Centrum Badań Jądrowych.

Językiem debaty będzie angielski

19:50 – 20.20 – Sesja Q&A i podsumowanie panelu

20:20 – 20:30 – Zakończenie

od 20:30 – Aferparty

 

Link to wydarzenia: https://www.eventbrite.co.uk/e/positive-energy-challenges-and-opportunities-for-start-ups-in-the-energy-sector-tickets-39740386566?aff=erelexpmlt

 

W tym roku polskie kopalnie wydobędą ok. 1,5-2 mln ton mniej węgla kamiennego. W porównaniu z 2016 rokiem od stycznia do lipca import węgla energetycznego wzrósł o 900 tys. ton.

wegiel import 11 2017

Projekt ustawy o elektromobilności powstał po hasłem urynkowienia, ułatwień i ulg. Wciąż jednak zawiera zapisy, które zdaniem branży mogą prowadzić do zamykania istniejących już ładowarek. Jak to możliwe?

tech ev zasieg baterii
Elektromobilność napędza:
Technologie wspiera:

Negocjacje w sprawie reformy unijnego systemy handlu emisjami CO2 zakończone. Polska wychodzi z nich osamotniona, z wynikiem dużo słabszym niż mógł być. Skutkiem będzie najprawdopodobniej przyspieszona transformacja naszej energetyki, ale o jej wsparcie z unijnej kasy  trzeba się bardzo postarać.{loadmodule mod_email}

co2kurs.10.2017