Menu
Patronat honorowy Patronage
  1. Główna
  2. >
  3. Patronaty
  4. >
  5. Forum Biomasy i Paliw Alternatywnych, 26-27.03.2015, Połaniec

Forum Biomasy i Paliw Alternatywnych, 26-27.03.2015, Połaniec

forum biomasy 2015

forum biomasy 2015

Szanowni Państwo,

tradycyjnie już w marcu zespół powermeetings.eu zaprasza do udziału w IV edycji Forum Biomasy i Paliw Alternatywnych powermeetings.eu – produkcja, kontraktowanie, logistyka, zagospodarowanie. Tym razem po Ostrołęce, Bełchatowie, Katowicach oraz Łodzi zapraszamy Państwa wraz z Gospodarzem Honorowym firmą GDF SUEZ Energia Polska S.A. w dniach 26 i 27 marca 2015 do Połańca.

Wydarzenie zostało objęte Honorowym Patronatem Urzędu Regulacji Energetyki, Ministerstwa Gospodarki, jak również Patronatem Merytorycznym Instytutu Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu.

Dwudniowe Forum – jest najważniejszym wiosennym spotkaniem branży, które już na stałe wpisało się w kalendarz spotkań. Tworzone jest z myślą o rozwoju sektora i od pierwszej edycji stawia przed organizatorami ambitne zadanie stworzenia neutralnego miejsca do wymiany wiedzy i doświadczeń, a poprzez udział wszystkich podmiotów działających na rynku od regulatorów poprzez producentów, dostawców branżowych i odbiorców biomasy do zacieśniania więzi i współpracy między nimi.

Forum towarzyszyć będzie wieczorny bankiet, który będzie doskonałą okazją do zawarcia nowych kontaktów biznesowych, rozmów branżowych oraz do miłego spędzenia czasu.

Dzięki uprzejmości Gospodarza Honorowego Forum firmie GDF SUEZ Energia Polska S.A. wydarzenie uatrakcyjni unikalna możliwość zwiedzenia „Zielonego Bloku” w Elektrowni Połaniec – największego na świecie bloku energetycznego w 100% opalanego biomasą.

Do udziału w Forum zapraszamy przedsiębiorstwa z szeroko pojętej branży energetycznej a m.in. elektrownie, elektrociepłownie, przedsiębiorstwa energetyki cieplnej, przemysłowych odbiorców energii, dostawców i producentów biomasy, firmy zajmujące się budownictwem przemysłowym – budową nowych mocy wytwórczych, firmy dostarczające technologie, firmy inżynieryjne i badawcze oraz wszystkich zainteresowanych tematem i związanych z branżą biomasy.

 

Więcej informacji dostępnych jest pod linkiem: www.powermeetings.eu

 

Zapraszamy do uczestnictwa oraz współpracy przy tworzeniu Forum!

Kontakt z organizatorem:

Jolanta Szczepaniak

Project Manager

powermeetings.eu

 

tel.:   +48 22 740 67 80

e-mail: [email protected]

www.powermeetings.eu

Wiele zapisów planu restrukturyzacji, które miały być osią cięcia kosztów KW nie znalazło się w porozumieniu rządu ze związkami zawodowymi - mówił w rozmowie z Pawłem Sulikiem Bartłomiej Derski.

Pieniądze na dokapitalizowanie Nowej Kompanii Węglowej też pójdą z budżetu, ale z innej kieszeni. I też z ogromnym ryzykiem reakcji Brukseli.

kopalnia

Z dyskusji przetaczającej się w mediach w Polsce można odnieść wrażenie, że Niemcy nie realizują spójnej i długofalowej polityki klimatyczno-energetycznej, a bezpieczeństwo energetyczne największego społeczeństwa w UE jest zagrożone. Spróbujmy przedstawić szerzej – nie tylko z perspektywy koncernów węglowych i atomowych – sytuację za naszą zachodnią granicą – piszą Dariusz Szwed i Radosław Gawlik.

niemcy ue flaga
Zielone technologie rozwijają: