Menu
Patronat honorowy Patronage
  1. Główna
  2. >
  3. Patronaty
  4. >
  5. 21 maja „Dzień inwestora z Energą“ na Stadionie Narodowym

21 maja „Dzień inwestora z Energą“ na Stadionie Narodowym

Spotkaj się z ekspertami i dowiedz się ciekawych rzeczy o energetyce.

energaobrazek

Spotkaj się z ekspertami i dowiedz się ciekawych rzeczy o energetyce.

W środę, 21 maja Energa, która niedawno zadebiutowała na GPW, organizuje spotkanie dla wszystkich zainteresowanych rynkiem papierów wartościowych i spółkami energetycznymi. 

Oprócz prezesa spółki Mirosława Bielińskiego na pytania będą odpowiadać Anna Arcimowicz-Kołeczek z Ministerstwa Skarbu Państwa, wiceprezes PKO BP Jakub Papierski oraz Michał Szwarc z JP Morgan.

WysokieNapiecie.pl jest patronem medialnym „Dnia inwestora z Energą“.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do rejestracji tutaj

Tomasz Dąbrowski najpoważniejszym kandydatem na prezesa Urzędu Regulacji Energetyki.

dabrowskimos
Rynek energii rozwija:

Green Gas Poland 2023 – V Forum Biogazu i Biometanu` W dniu 1 grudnia 2023 roku w VARSOVIA APARTAMENTY KASPRZAKA - RESTAURACJA FIRST FLOOR przy ul. Kasprzaka 31 w Warszawie, odbędzie się doroczne branżowe wydarzenie Green Gas Poland 2023 - V Forum Biogazu i Biometanu, które przyciąga uwagę przedsiębiorców oraz pasjonatów energii odnawialnej. Tegoroczna edycja zapowiada się niezwykle interesująco, skupiając się na szeregu kluczowych zagadnieniach, które kształtują przyszłość biogazu i biometanu w Polsce i Europie.
Konferencja na temat Doświadczenia i perspektywy transformacji ekologicznej` Polska Izba Ekologii we współpracy z Głównym Instytutem Górnictwa PIB organizuje konferencję hybrydową na temat Doświadczenia i perspektywy transformacji ekologicznej.
VII Konferencja Polskiej Platformy LNG i bioLNG – O przyszłości LNG i bioLNG w kontekście ESG i nie tylko` W Gdyni, w dniach 29-30 listopada br., odbędzie się międzynarodowa konferencja poświęcona tematyce LNG i bioLNG. W salach Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego eksperci dyskutować będą m.in. o przewagach wynikających z zastosowania tych paliw w przemyśle, transporcie oraz w kontekście raportowania ESG. Podczas spotkania nastąpi premiera, przygotowanego przez ekspertów Polskiej Platformy LNG i bioLNG, „Przewodnika dla inwestorów, operatorów i użytkowników instalacji LNG”. W dokumencie, w przystępny sposób, omówiono wszelkie aspekty związane z użytkowaniem i prowadzeniem stacji tankowania L CNG. Kompendium będzie równocześnie doskonałym narzędziem dla osób i firm zainteresowanych inwestowaniem w tym sektorze.

Partnerzy portalu