WysokieNapiecie.pl ma nowego autora. I to nie koniec zmian

WysokieNapiecie.pl ma nowego autora. I to nie koniec zmian

Do naszego zespołu dołączył doświadczony dziennikarz, który zajmie się przede wszystkim opisywaniem infrastruktury wokół energetyki. Zwłaszcza tego co dzieje się na budowach, tych wielkich i tych mniejszych.

Od początku czerwca stałym autorem portalu WysokieNapiecie.pl został Tomasz Elżbieciak, który  specjalizuje się w szeroko pojętej tematyce rynku budowlanego oraz infrastruktury: energetycznej, przemysłowej i transportowej. W latach 2010-2021 zajmował się tą tematyką w portalu wnp.pl i magazynie Nowy Przemysł. Wcześniej zdobywał doświadczenie w PAP oraz w katowickim oddziale „Gazety Wyborczej”. Jest absolwentem politologii - dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach.

To pierwsza wiosenna zmiana w naszym portalu. Pojawi się też nowa stała rubryka - „Tydzień Energetyka”. Śpieszymy uspokoić Czytelników – wbrew temu co sugeruje poprzednie zdanie rubryka nie będzie pisana wierszem lecz zwięzłą prozą. To po prostu zwięzłe podsumowanie tego co wydarzyło się w polskiej i światowej energetyce w poprzednim tygodniu. Będzie się ukazywać w każdy poniedziałek.

A ukoronowaniem tegorocznych zmian będzie całkiem nowa strona internetowa WysokieNapiecie.pl. Będzie odświeżona, bardziej przyjazna dla Czytelników i będzie miała nowe bardzo przydatne funkcje a przynajmniej tak zapewniają nas pracujący nad nią web developerzy. Czekamy z niecierpliwością, aby móc pokazać Wam nową stronę.

Rynek energii wspiera

PGE

Zielone technologie rozwijają

Technologie dostarcza

Fotowoltaikę instalują

Zobacz także...

Koniec epopei Nord Stream 2

Leszek Kadej

Mimo piętrzących się trudności Moskwie i Berlinowi uda się wkrótce doprowadzić do zakończenia budowy bałtyckiego gazociągu. Jakie będą skutki pojawienia się nowej drogi dost...

Komentarze

Patronat honorowy

Partnerzy portalu

PGE PSE