Menu
Patronat honorowy Patronage

FORUM OCHRONY ŚRODOWISKA – woda, gleba i powietrze w przemyśle – 30 listopada i 1 grudnia 2017 w Krakowie

Zapraszamy do  udziału w kolejnejedycji: FORUM OCHRONY ŚRODOWISKA – woda, gleba i powietrze w przemyśle, które odbędzie sięw dniach 30 listopada i 1 grudnia 2017 w Krakowie

Będzie to już IV edycja Forum organizowana przez Zespół powermeetings.eu gdzie poruszone zostaną najważniejsze i najbardziej aktualne zagadnienia z zakresu ochrony środowiska. 

W trakcie Forum usłyszą Państwo m.in. o:

  • praktycznych aspektach przyjętych przez Komisję Europejską 17 sierpnia tego roku Konkluzjach BAT
  • zmianach jakie wprowadza Dyrektywa MCP dotycząca zanieczyszczeń do powietrza ze średnich obiektów energetycznego spalania
  • nowych obowiązkach dla przedsiębiorstw, które niesie za sobą Nowa Ustawa Prawo Wodne
  • najnowszych rozwiązaniach technologicznych wspierających ochronę środowiska
  • pozyskiwaniu środków na nowe inwestycje oraz modernizacje już istniejących instalacji

 

Pierwszego dnia Forum po części konferencyjnej zapraszamy do udziału w kolacji, która z pewnością  będzie doskonałą okazją do dalszej wymiany doświadczeń jak również do nawiązania nowych, wartościowych kontaktów biznesowych.

 

Natomiast drugi dzień naszego spotkania poświęcony zostanie na warsztaty na temat Nowego Prawa wodnego i konsekwencji jakie niesie ono za sobą dla energetyki i przemysłu.

 

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia dostępne są rna www.powermeetings.eu  

 

Zapraszamy do udziału, z pewnością warto dołączyć do nas w Krakowie!

Kontakt z organizatorem:

Jolanta Szczepaniak

Project Manager

powermeetings.eu

 

tel.:   +48 22 740 67 80

e-mail: [email protected]   

www.powermeetings.eu

 

Partnerzy portalu

W ostatnich miesiącach na WysokieNapiecie.pl pisaliśmy o tym jak znowelizowana ustawa o obowiązkowych zapasach wpłynie na stan polskiego sektora gazowego – o wyeliminowaniu konkurencji pisały URE i UOKiK, obawy wyrażali mniejsi importerzy. Spadła liczba spółek z koncesją na obrót gazem z zagranicą. Zdaniem PGNiG, zmienione przepisy nie tylko nie wykluczają konkurencji, a wręcz dopiero teraz wyrównują jej warunki. Rozmawialiśmy o tym z Maciejem Woźniakiem, wiceprezesem PGNiG ds. handlowych.

Partnerzy portalu

W Niemczech zainstalowano w czwartek cztery najwyższe lądowe turbiny wiatrowe na świecie. Wyższe, niż jakikolwiek budynek w Polsce, ale imponują nie tyle rozmiarami, co faktem, że wieżach znajdą się ogromne magazyny energii. Część kluczowych urządzeń wykorzystanych w projekcie powstała w Polsce.

Zielone technologie rozwijają:
Technologie wspiera:

Partnerzy portalu

W weekend padł historyczny rekord produkcji energii w polskich farmach wiatrowych. To efekt szalejącego nad Polską orkanu, który równocześnie pozbawił dostaw prądu blisko 300 tys. odbiorców.

Zielone technologie rozwijają:

Partnerzy portalu

Partnerzy portalu