Menu
Patronat honorowy Patronage

Jaką energetykę warto dotować? Debata ON-LINE 28.06.17 godzina 11:00

Jaką energetykę warto dotować? zapraszamy 28 czerwca 2017 roku na drugą debatę przygotowaną przez Fundację Instytut na rzecz Ekorozwoju we współpracy z Fundacją im. Heinricha Bölla w Warszawie.

Jaką energetykę warto dotować? Zapraszamy 28 czerwca 2017 roku na drugą debatę przygotowaną przez Fundację Instytut na rzecz Ekorozwoju we współpracy z Fundacją im. Heinricha Bölla w Warszawie.

Głównym ekspertem podczas debaty będzie Ewaryst Hille, niezależny ekspert współpracujący z Instytutem na rzecz Ekorozwoju. Debata będzie moderowana przez Bartłomieja Derskiego, redaktora portalu WysokieNapięcie.pl, patrona medialnego debaty. W czerwcowej debacie wezmą udział również: Beata Wiszniewska  – dyrektor generalny Polskiej Izby Gospodarczej Energetyki Odnawialnej i Rozproszonej; Andrzej Bućko  – prawnik i ekspert ds. rynku energii oraz Paweł Smoleń – doradca Zarządu Konfederacji Lewiatan.

Więcej informacji: http://chronmyklimat.pl/wiadomosci/energetyka/jaka-energetyke-warto-dotowac-zapraszamy-na-debate-online

 Transmisję on-line mogą Państwo śledzić poniżej:

TVN24 cytuje tekst Justyny Piszczatowskiej, pisała o poważnych zarzutach – zakwestionowaniu podział koszyków i preferowaniu niektórych segmentów branży odnawialnej – w domyśle – biomasy" 

Po kilkunastu latach prac Japonia i Chiny dowierciły się właśnie do gazowego skarbca ukrytego w hydratach metanu pod dnem oceanu.

Operator Gazociągów Przesyłowych Gaz-System informuje, że w związku ze złą jakością gazu ziemnego, nie może odbierać paliwa do krajowego systemu przesyłowego w Punkcie Wzajemnego Połączenia (PWP) na gazociągu jamalskim.

Nasza redakcyjna koleżanka została dwukrotnie nagrodzona w rozstrzygniętym we wtorek konkursie Towarowej Giełdy Energii dla najlepszych dziennikarzy poruszających tematykę rynków energii elektrycznej i gazu. W ciągu trzech edycji konkursu dziennikarze portalu WysokieNapiecie.pl odebrali już sześć statuetek.