Menu
Patronat honorowy Patronage

Seminarium „Restrukturyzacja zadłużenia bankowego farm wiatrowych” 27 kwietnia 2017 roku.

Zapraszamy do udziału w seminarium „Restrukturyzacja zadłużenia bankowego farm wiatrowych” organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Energetyki Wiatrowej.

Zapraszamy do udziału w seminarium „Restrukturyzacja zadłużenia bankowego farm wiatrowych” organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Energetyki Wiatrowej.

 

http://psew.pl/wydarzenia/restrukturyzacja-zadluzenia-bankowego-farm-wiatrowych/

 

Seminarium odbędzie się 27 kwietnia 2017 roku.

Adres: ul. Szkolna 2/4 (sala konferencyjna nr 17), Warszawa.

 

Podczas wydarzenia eksperci z kancelarii prawnej SSW Spaczyński, Szczepaniak i Wspólnicy omówią następujące zagadnienia:

  • Uprawnienia banków wynikające z umów kredytowych. Postanowienia umów kredytowych istotne z perspektywy prowadzonych i planowanych rozwiązań restrukturyzacyjnych;
  • Modele restrukturyzacji kredytów bankowych w kontekście przepisów podatkowych obowiązujących banki;
  • Prawo restrukturyzacyjne – nowe rozwiązania prawne pomocne zagrożonym przedsiębiorcom (zagadnienia wybrane z perspektywy restrukturyzacji farm wiatrowych);
  • Opodatkowanie farm wiatrowych podatkiem od nieruchomości – otoczenie prawne, aktualne interpretacje i orzecznictwo, kwestia przeszacowania aktywów farm wiatrowych oraz możliwe działania. 

Program Wydarzenia dostępny jest TUTAJ.

Zapraszamy do rejestracji. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Portale Onet.pl, Interia.pl oraz Forsal.pl cytują wypowiedź redaktora Rafała Zasunia na temat potrzeby stworzenia jednej strategii dla górnictwa i energetyki, tym bardziej, że lista kopalń do zamknięcia jest długa

Cena zielonych certyfikatów, a więc dotacji do odnawialnych źródeł energii, spadła do najniższego poziomu w historii. Stało się to niedługo po tym, jak Ministerstwo Energii przedstawiło w Sejmie swoje stanowisko inwestorom.

Zielone technologie rozwijają:

Czy to świt nowej ery w lotnictwie? Niewielki samolot napędzany silnikiem elektrycznym Siemensa rozpędził się do rekordowej prędkości 340 km na godzinę.

Elektromobilność napędza:
Technologie wspiera: