Menu
Patronat honorowy Patronage

Uroczyste otwarcie Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej w Świnoujściu, 28.10.2016

 

 

 Spółka Polskie LNG wybudowała i wyposażyła nowoczesną Jednostkę Ratowniczo-Gaśniczą Państwowej Straży Pożarnej w Świnoujściu.Nowa jednostka nie tylko zapewni bezpieczeństwo przeciwpożarowe inwestycji, ale co równie istotne, na co dzień będzie prowadzić akcje ratownicze na rzecz mieszkańców Świnoujścia.

Więcej tutaj

 

Partnerzy portalu

Czeski EPH ma kupić elektrownię w Rybniku, a australijski fundusz inwestycyjny IFM – należące do EDF elektrociepłownie. Zanosi się na długi spór prawny Francuzów i potencjalnych kupców z polskim rządem.

Rynek energii wspiera:

Partnerzy portalu

Powszechnie wiadomo, że budowa elektrowni atomowej jest niezwykle kosztowna. Natomiast z tym, że kosztowne jest także odstąpienie od projektu, pogodzili się właśnie Bułgarzy.

Technologie wspiera:

Partnerzy portalu

Jak ma wyglądać nowy model rynku energii Unii Europejskiej? Jakie miejsce dla poszczególnych technologii widzi Bruksela i czy OZE będą jeszcze mogły liczyć na przywileje? Dr Christian Schnell analizuje nieoficjalny projekt unijnych regulacji.

Rynek energii wspiera:

Partnerzy portalu

Dziennikarz portalu WysokieNapiecie.pl komentował w programie "Chodzi o pieniądze" TVP1 zmiany w przepisach dotyczących lokalizacji farm wiatrowych w Polsce.

Partnerzy portalu

Partnerzy portalu