Menu
Patronat honorowy Patronage

V Kongres Polskiego Przemysłu Gazowniczego z udziałem Gaz-System

W dniach 25-27 października w Rawie Mazowieckiej odbywa się V Kongres Polskiego Przemysłu Gazowniczego. W tym roku odbywa się pod hasłem "Gaz ziemny w polityce gospodarczej Polski".

W dniach 25-27 października w Rawie Mazowieckiej odbywa się V Kongres Polskiego Przemysłu Gazowniczego. W tym roku odbywa się pod hasłem „Gaz ziemny w polityce gospodarczej Polski”.

Obecność na Kongresie zapowiedzieli wicepremier, minister rozwoju i finansów Mateusz Morawiecki, Piotr Naimski, pełnomocnik rządu ds. strategicznej infrastruktury krytycznej, minister energii Krzysztof Tchórzewski oraz wiceminister energii Michał Kurtyka.

Uczestnikami są członkowie zarządów wszystkich najważniejszych spółek gazowych w kraju. Gaz-System reprezentują prezes Tomasz Stępień, biorący udział w sesji „Gospodarka” oraz wiceprezes Artur Zawartko.

Pełny program V KPPG można znaleźć TUTAJ

- Rachunki za energię elektryczną zużywaną w gospodarstwach domowych najprawdopodobniej nieznacznie wzrosną w 2017 roku - mówił w rozmowie z serwisie MarketNews24, publikowanej przez Onet, dziennikarz portalu WysokieNapiecie.pl. Bartłomiej Derski tłumaczył w rozmowie przyczyny tych zmian.

Kiedy słyszymy hasło elektromobilność, pierwsze skojarzenie to oczywiście elektryczny samochód, ewentualnie może jeszcze słupek z kablem i wtyczką do naładowania auta. Tymczasem tylko fasada, za którą kryje się kilka rozległych obszarów różnych rozwiązań. Okazję do zajrzenia nieco do wnętrza tworzonych na świecie systemów elektromobilności dała pierwsza polska edycja międzynarodowej konferencji EVIM, której WysokieNapiecie.pl było partnerem.

Technologie wspiera:

 Agencja Rezerw Materiałowych najpóźniej w grudniu sprzeda kupiony w zeszłym roku węgiel i kupi nową partię . Z punktu widzenia podatnika, który za to zapłaci, operacja ta nie ma żadnego sensu.