Menu
Patronat honorowy Patronage
  1. Główna
  2. >
  3. Patronaty
  4. >
  5. Konferencja Future of smart cities, 26.10.2016, Łódź

Konferencja Future of smart cities, 26.10.2016, Łódź

 

500x150 baner nowoczesne miasta lodz

 

500x150 baner nowoczesne miasta lodz

Finansowanie nowych biznesów i inwestycji samorządowych

Zapraszamy do udziału w konferencji „Future of Smart Cities 2016” w Łodzi. Odbędzie się ona 26 października 2016 r. w Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. przy ul. Narutowicza 34.

Wydarzenie poświęcone będzie zagadnieniom mającym pomóc samorządom wdrożyć wspólne podejście do kształtowania inteligentnego Miasta, w którym dąży się do oszczędności zasobów finansowych, czasowych oraz energetycznych. Podczas konferencji będzie mowa o wpływie samorządu na miejską jakość: transport, gospodarkę, rynek pracy, kulturę, komunikację, warunki środowiskowe itp.

Projekt współtworzony jest przez Radę Programową, działającą pod przewodnictwem m.in.: Mec. Jarosława Chałasa – Partnera Zarządzającego Kancelarii Prawnej Chałas i Wspólnicy, Witolda Stępnia – Marszałka Województwa Łódzkiego, dr hab. Mariusza Włodarczyka – Prorektora ds. Nauki, Rozwoju i Pozyskiwania Funduszy Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego, Przemysława Andrzejaka – Prezesa Zarządu Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. oraz Bożenę Ziemniewicz – Wiceprezesa Zarządu Łódzkiej Izby Przemysłowo – Handlowej

Podczas konferencji wystąpią przedstawiciele zarządów największych spółek, reprezentanci administracji centralnej, reprezentanci środowiska naukowego oraz eksperci z zakresu Smart City.

W programie m.in.:

• inspirujące panele dyskusyjne stanowiące platformę wymiany pomysłów, motywujące przedstawicieli samorządów oraz biznesu do podejmowania odważnych oraz niestandardowych działań zmieniających nasze życie w miastach.

• eksperckie bloki tematyczne:

– TRANSPORT I KOMUNIKACJA (SMART MOBILITY)
– GOSPODARKA (SMART ECONOMY)
– JAKOŚĆ ŻYCIA i PRACY W MIEŚCIE (SMART LIVING and WORKING – SMART PEOPLE)
– DIGITAL HEALTH (E-Health –e-zdrowie)
– WSPARCIE FINANSOWE
– PARTNERSTWO PUBLICZNO PRYWATNE
– INTELIGENTNE SIECI

Więcej informacji na stronie wydarzenia: http://www.nowoczesne.miasta.pl/events/lodz/

Warunki uczestnictwa:

• udział w konferencji jest bezpłatny
• warunkiem wzięcia udziału w konferencji jest wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie internetowej. Po przyjęciu i zakwalifikowaniu zgłoszenia, nazwisko Uczestnika pojawi się na liście uczestników.
• liczba miejsc jest ograniczona. O zakwalifikowaniu do udziału w konferencji decyduje kolejność zgłoszeń.

Jeśli mają Państwo pytania odnośnie do udziału lub współpracy podczas konferencji, serdecznie zapraszamy do kontaktu:

• Kontakt organizacyjny:
T +48 22 438 4 509,
M +48 604 463 263
E-mail [email protected]

Raport ponad 100 niemieckich naukowców z najbardziej renomowanych uczelni przedstawia Christian Schnell

rynek niemcy
Rynek energii rozwija:

W wypowiedzi publikowanej przez Onet.pl dziennikarz WysokieNapiecie.pl komentuje informacje o wejściu CBA do kilku spółek kontrolowanych przez skarb państwa i wpływie takich działań na inwestycje w takich firmach.

Portal wPolityce.pl, powołując się na artykuł portalu WysokieNapiecie.pl, pisze o sposobach ratowania Polskiej Grupy Górniczej.