Menu
Patronat honorowy Patronage

Seminarium – Zarządzanie cyberbezpieczeństwem w energetyce, 11.10.2016, Warszawa

 

 

Seminarium w cyklu BEZPIECZNA ENERGETYKA „ZARZĄDZANIE CYBERBEZPIECZEŃSTWEM W ENERGETYCE – BEZPIECZEŃSTWO DOSTAW ENERGII”

Warszawa, 11 października 2016r.

Dzięki poniższemu formularzowi zgłoszeniowemu, możecie Państwo skorzystać z 10% RABATU na udział w wydarzeniu: http://cpi.com.pl/imprezy/2016/zce/formularz_pr10.php

Podczas seminarium zostaną przedstawione aktualne i wdrażane zasady budowy systemów teleinformatycznych w ramach rozwoju infrastruktury energetycznej w Polsce i UE w tym ochrona danych osobowych, ze szczególnym uwzględnieniem danych pomiarowych w Polsce i w EU oraz regulacje w zakresie cyberbezpieczeństwa.

Omówione będą również obecne i planowane regulacje EU dotyczące identyfikacji ryzyk związanych z bezpieczeństwem w sieci Smart Grids, a także związek planowanej nowej regulacji GDPR ze Smart Meteringiem i Smart Grids oraz planowana nowa dyrektywa „Network and Information Security”. Na te i wiele innych tematów będziemy rozmawiać podczas Seminarium już 1 października w Warszawie. A co więcej w programie?

– Wykorzystanie BIG DATA w działaniach na rzecz cyberbezpieczeństwa w energetyce.

– Cyberbezpieczeństwo infrastruktury teleinformatycznej systemów automatyki przemysłowej w energetyce.

– Bezpieczeństwo infrastruktury krytycznej – wymiar teleinformatyczny.

– Trzy najważniejsze wyzwania dla polskiej energetyki w dobie wojny informacyjnej.

Szczegółowy PROGRAM wydarzenia znajduje się na stronie: http://cpi.com.pl/imprezy/2016/zce/index.php

Organizator: Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o.; tel. (22) 870 69 10, 870 69 78;

email: [email protected] 

 

Raport ponad 100 niemieckich naukowców z najbardziej renomowanych uczelni przedstawia Christian Schnell

W wypowiedzi publikowanej przez Onet.pl dziennikarz WysokieNapiecie.pl komentuje informacje o wejściu CBA do kilku spółek kontrolowanych przez skarb państwa i wpływie takich działań na inwestycje w takich firmach.

Portal wPolityce.pl, powołując się na artykuł portalu WysokieNapiecie.pl, pisze o sposobach ratowania Polskiej Grupy Górniczej.