Menu
Patronat honorowy Patronage
  1. Główna
  2. >
  3. Patronaty
  4. >
  5. Forum technologii w energetyce – spalanie biomasy, 20-21.10.2016,Bełchatów

Forum technologii w energetyce – spalanie biomasy, 20-21.10.2016,Bełchatów


 

 

2021102016 bechatw

2021102016 bechatw
 

 

Zespół powermeetings.eu zaprasza do udziału w VI edycji najważniejszego jesiennego spotkania branży „Forum Technologii w Energetyce – Spalanie Biomasy”, które odbędzie się w dniach 20 i 21 października 2016 w Hotelu Wodnik w Słoku / k. Bełchatowa.

Forum jest niewątpliwie wyjątkowym spotkaniem, które łączy zarówno wartości merytoryczne jak i możliwość spotkania się na neutralnym gruncie w miłej atmosferze z szerokim gronem specjalistów z branży począwszy od regulatorów, odbiorców biomasy poprzez jej producentów oraz dostawców branżowych. Z pewnością sprzyja to wymianie wiedzy i doświadczeń oraz zacieśnianiu więzi i współpracy między nimi.

Pierwszego dnia Forum prelekcje przygotują przedstawiciele najważniejszych urzędów, czołowych firm energetycznych, dostawcy technologii, instalacji, urządzeń i nowoczesnych rozwiązań.

Po części konferencyjnej uczestników Forum zapraszamy nakolację przy grillu, która będzie doskonałą okazją do dalszej dyskusji oraz wymiany doświadczeń jak również zawarcia nowych kontaktów biznesowych

Drugiego dnia Forum odbędą się niezwykle interesujące warsztaty na temat aktualnych uwarunkowań prawnych kształtujących rynek.

Do udziału w Forum zapraszamy przedsiębiorstwa z szeroko pojętej branży energetycznej a m.in. elektrownie, elektrociepłownie, przedsiębiorstwa energetyki cieplnej, przemysłowych odbiorców energii, dostawców i producentów biomasy, firmy zajmujące się budownictwem przemysłowym – budową nowych mocy wytwórczych, firmy dostarczające technologie oraz firmy inżynieryjne i badawcze.

Poprzednie edycje Forum zgromadziły po kilkuset ekspertów i przedstawicieli najważniejszych zakładów oraz firm z branży. A z edycji na edycję Forum staje się jeszcze bardziej wartościowe pod względem merytorycznym, organizacyjnym jak i biznesowym.

Zatem warto zarezerwować termin już dziś i dołączyć do nas w Bełchatowie!

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia dostępne są na www.powermeetings.eu

Zapraszam do udziału,

Jolanta Szczepaniak

Project Manager

powermeetings.eu

tel.:   +48 22 740 67 80

faks: +48 22 672 95 89

e-mail:[email protected]

www.powermeetings.eu

 

 

 

W Katowickim Holdingu Węglowym zabrakło już pieniędzy na wypłaty, sytuację uratowała właśnie spółka Węglokoks, której właścicielem jest Skarb Państwa. Dała sto milionów złotych, jako przedpłatę na dostawy węgla. - mówi Justyna Piszczatowska z portalu WysokieNapiecie.pl