Menu
Patronat honorowy Patronage

Warsztaty – System aukcyjny w nowelizowanej ustawie o OZE, 7.09.2016, Katowice

 

 

 

 

Zespół powermeetnigs.eu ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w praktycznych warsztatach komputerowych:

System aukcyjny w nowelizowanej ustawie o OZE – nowe podmioty, nowe zasady rozstrzygania aukcji, analiza zmodyfikowanych regulacji prawnych,

które odbędą się w dwóch terminach i lokalizacjach:

24 sierpnia 2016 w Warszawie

7 września 2016 w Katowicach

Warsztaty podzielone zostaną na część teoretyczną skupioną na omówieniu najnowszej wykładni i interpretacji przepisów zawartych w nowelizacji ustawy o OZE oraz część praktyczną w trakcie której prowadzący wspólnie z uczestnikami zarejestrują konto, zgłoszą instalację do systemu, złożą deklarację bądź wniosek o prekwalifikację.

Zatem w trakcie spotkania wytwórcy energii z OZE będą mogli praktycznie przygotować się na przystąpienie do pierwszej aukcji na sprzedaż energii elektrycznej wytworzonej w OZE – już wg nowych przepisów.

Warsztaty poprowadzą – Katarzyna Szwed – Lipińska, Radca Prawny, Ekspert ds. systemów wsparcia, wieloletni pracownik URE oraz Łukasz Tomaszewski, Ekspert ds. wsparcia OZE, wieloletni pracownik URE.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdą Państwo na www.powermeetings.eu

Zapraszam do udziału, z pewnością warto przygotować się na skuteczny udział w aukcji już dziś.

Kontakt z organizatorem:

Jolanta Szczepaniak

Project Manager

powermeetings.eu

tel.: +48 22 740 67 80

e-mail: [email protected]

www.powermeetings.eu

 

 

 

W Katowickim Holdingu Węglowym zabrakło już pieniędzy na wypłaty, sytuację uratowała właśnie spółka Węglokoks, której właścicielem jest Skarb Państwa. Dała sto milionów złotych, jako przedpłatę na dostawy węgla. - mówi Justyna Piszczatowska z portalu WysokieNapiecie.pl