Menu
Patronat honorowy Patronage

Kongres Petrobiznes, 4.07.2016, Warszawa

Europejskie Centrum Biznesu oraz Kancelaria Domański Zakrzewski Palinka pragną serdecznie zaprosić Państwa do udziału w XI edycji

OGÓLNOPOLSKIEGO KONGRESU PETROBIZNES PALIWA CHEMIA GAZ

która odbędzie się 4 lipca 2016 r. w Warszawie w Hotelu Marriott

Temat przewodni tegorocznej edycji brzmi:

Odpowiedzialny Rozwój – nowe wyzwania dla liderów rynku petrochemicznego i gazowego w Polsce”

Tegoroczna edycja Kongresu PETROBIZNES to okazja do omówienia w gronie polityków, ekspertów i praktyków założeń Programu na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju oraz nowej roli liderów rynku petrochemicznego i gazowego w Polsce. Pragniemy, aby zaproszone do udziału w dyskusji kluczowe osoby z największych spółek sektora gazowego, chemicznego i paliwowego w obecności przedstawicieli Rządu i najważniejszych organizacji branżowych odnieśli się do przemian jakie stawia codzienność oraz sytuacja geopolityczna przed strategicznymi sektorami w naszym kraju.

Szczegółowe informacje o kongresie będą sukcesywnie przedstawiane na stronach internetowych Europejskiego Centrum Biznesu www.petrobiznes.pl oraz na stronach Partnerów i Patronów Medialnych Kongresu.

Szczegółowe informacje na temat Kongresu:

www.petrobiznes.pl e-mail: [email protected] tel. +48 081 747 65 10

 

Bartłomiej Derski w wypowiedzi dla TVN24 BiS mówi o przyczynach wzrostów cen energii nie spotykanych od sierpnia 2015 roku, gdy z powodu braku dostępnych mocy, operator musiał wprowadzić ograniczenia w zużyciu energii.

Ceny energii elektrycznej na rynku spot podskoczyły 22 i 23 czerwca do wartości widzianych ostatnio w sierpniu 2015 roku. Margines bezpieczeństwa bardzo się skurczył, a największe upały dopiero przed nami. Czy system energetyczny sobie radzi?