Menu
Patronat honorowy Patronage

Konferencja Paliwa alternatywne, 9-10.06.2016, Konin/Licheń

 

 

Zapraszamy do udziału w III edycji Konferencji: 

Paliwa Alternatywne – Waste to Energy – Energia z Odpadów

9 – 10 czerwca 2016, Hotel Atut, Licheń/Konin 

Istniejący w kraju potencjał produkcyjny paliw alternatywnych szuka obecnie nowych kierunków rozwoju. Niewątpliwie jest nim sektor ciepłowniczy i energetyczny, który też jest coraz bardziej zainteresowany tego typu paliwem. Mając na uwadze korzyści gospodarcze wynikające z wykorzystania lokalnie dostępnych odpadów / paliw alternatywnych na cele energetyczne – Zespół powermeetings.eu zdecydował się po raz kolejny zorganizować dla Państwa niniejszą Konferencję. 

Nie może Państwa zabraknąć! Udział w Konferencji to szansa na osobiste zapoznanie się z branżą dostawców i odbiorców odpadów (producentów paliw alternatywnych, przedstawicieli spółek wytwórczych i komunalnych), jak również szansa na konstruktywne, biznesowe rozmowy. 

Zachęcamy do zapoznania się z programem wydarzenia! Miło nam poinformować, iż Gospodarzem Honorowym Konferencji został MZGOK Sp. z o.o. w Koninie – zarządzający pierwszą w Polsce funkcjonującą spalarnią odpadów! Uczestnicy czerwcowego wydarzenia powermeetings.eu będą mieli możliwość obejrzenia z bliska tej instalacji. 

Poprzednia edycja Konferencji, zgromadziła około stu ekspertów i przedstawicieli najważniejszych zakładów oraz firm z branży. Tegoroczna edycja Konferencji zapowiada się jeszcze bardziej wartościowa pod względem merytorycznym, organizacyjnym jak i biznesowym. 

Więcej informacji można znaleźć na stronie www Konferencji. 

Do zobaczenia w dniach 9-10 czerwca br. w Hotelu Atut w Licheniu! 

Kontakt z organizatorem: 

Agnieszka Kozłowska

Project Manager

powermeetings.eu 

Al. Jerozolimskie 27

00-508 Warszawa 

tel.: +48 22 740 67 80

kom.: +48 508 921 590

faks: +48 22 672 95 89 

e-mail: [email protected]

 

 

W kwietniu pracowało w Polsce już 5510 MW turbin wiatrowych. Dzięki temu po raz pierwszy w historii polskiej elektroenergetyki przekroczyliśmy magiczną barierę 40 GW mocy osiągalnej w krajowych elektrowniach.

Bartłomiej Derski komentował dla Polskiej Agencji Prasowej, cytowanej m.in. przez Polskie Radio i Gazetę Wyborczą, nieoficjalną wersję nowelizacji ustawy o odnawialnych źródłach energii.