Inwestycje, konkurencyjność i nowe technologie w polskiej energetyce - 29 listopada w SGH

Inwestycje, konkurencyjność i nowe technologie w polskiej energetyce - 29 listopada w SGH

Energetics Insight: firmy doradcze o polskiej energetyce

Już 29 listopada w SGH w Warszawie odbędzie się panel dyskusyjny "Inwestycje, konkurencyjność i nowe technologie w polskiej energetyce" dotyczący branży energetycznej z perspektywy największych firm doradczych.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00 w sali G152 w SGH w Warszawie. W trakcie pierwszej części spotkania poruszone zostaną m.in. takie zagadnienia jak:

- inwestycje energetyczne w Polsce,

- konkurencyjność polskich spółek energetycznych,

- nowe technologie w energetyce.

Następnie, w ramach formuły Q&A, uczestnicy będą mieli szansę zadania prelegentom najbardziej nurtujących ich pytań.

Dzięki zaproszonym ekspertom, od lat aktywnie działającym w różnych obszarach branży, uczestnicy będą mogli zapoznać się również z działalnością firm doradczych w obszarze energetyki, a także spojrzeć całościowo na polski sektor energetyczny od źródeł energii po jej odbiorców. Informacje o prelegentach, którzy wezmą udział w seminarium, będą udostępniane w najbliższych dniach na stronie wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/252007158848078/

Organizatorami wydarzeń w ramach Energetics Insight są SKN Energetyki SGH, Fundacja Aperte oraz Katedra Polityki Publicznej SGH będąca Partnerem Merytorycznym projektu. Więcej informacji na www.energeticsinsight.pl

 

Przykładowa treść informacji w social media:

*Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/252007158848078/

Już 29 listopada zapraszamy na panel dyskusyjny "Inwestycje, konkurencyjność i nowe technologie w polskiej energetyce" dotyczący branży energetycznej z perspektywy największych firm doradczych.

Wydarzenie odbędzie się o godzinie 19:00 w sali G152 w SGH w Warszawie. Dzięki zaproszonym ekspertom od lat aktywnie działającym w różnych obszarach branży będziecie mogli zapoznać się również z działalnością firm doradczych w obszarze energetyki, a zaplanowana sesja Q&A pozwoli uczestnikom na wgląd w uwarunkowania branży energetycznej i działające w niej największe przedsiębiorstwa.

Więcej informacji o projekcie znajdziecie na stronie @Energetics Insight lub www.energeticsinsight.pl.

 

Zobacz także...

Komentarze

Patronat honorowy

Partnerzy portalu

PSE