Menu
Patronat honorowy Patronage
 1. Główna
 2. >
 3. Patronaty
 4. >
 5. Konferencja OZE 2016, 17.03.2016, Warszawa

Konferencja OZE 2016, 17.03.2016, Warszawa

 

oze-550×150

oze 

 Konferencja OZE 2016, 17.03.2016, Warszawa

Rynek energetyczny w Polsce i za granicą ulega ciągłym zmianom. Większość ekspertów jednogłośnie twierdzi, że należy ograniczać emisję CO2, zanieczyszczeń jednocześnie kładąc bardzo duży nacisk na wykorzystanie odnawialnych źródeł energii.

Polska z jednej strony wprowadza zmiany prawne takie jak system aukcyjny czy nowelizacja Ustawy o OZE, z drugiej zaś pojawia się coraz więcej zmian w prawie i regulacji tworzonych w UE, co wpływa na polski rynek energetyczny. Stawia się przed Państwem wiele wyzwań, dając też do dyspozycji kolejne narzędzia. OZE to bez wątpienia przyszłość energetyki, dlatego też przygotowaliśmy dla Państwa konferencję OZE 2016.

Konferencja OZE 2016 odbędzie się 17 marca 2016 w Warszawie. Jest to spotkanie nie tylko przedstawicieli firm energetycznych, ale również wszystkich tych, którzy w OZE inwestują.

Zaproszeni prelegenci to wybitni eksperci reprezentujący firmy sektora energetycznego, kancelarie prawne, regulatora rynku polskiego oraz Komisję Europejską.

Podczas konferencji będą mieli Państwo znakomitą okazję do nawiązania wielu ciekawych kontaktów biznesowych, dyskusji i rozmów kuluarowych oraz pogłębienia swojej wiedzy w zakresie:

 • rozwoju OZE w Polsce i Europie z punktu widzenia Komisji Europejskiej,

 • sytuacji i kierunków rozwoju OZE widzianej okiem regulatora,

 • zmian Ustawy o OZE i ich znaczeniu dla inwestycji w odnawialne źródła energii,

 • nowelizacji ustawy o OZE z punktu widzenia jednego z kluczowych graczy rynku energetycznego,

 • systemu aukcyjnego w Polsce i Niemczech oraz czerpania wiedzy i doświadczeń z rynku niemieckiego,

 • mikroinstalacji i ich znaczenia dla rozwoju OZE.

 

Organizator: Puls Biznesu

Kontakt:

www: http://konferencje.pb.pl/konferencja/943,oze-2016

tel: 223339777

e-mail: [email protected]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Indie usuwają właśnie przeszkodę prawną, która na ponad pięć lat mocno hamowała rozwój energetyki jądrowej. Dzięki ratyfikacji konwencji ws. dodatkowych odszkodowań za szkodę jądrową (CSC) zagraniczni dostawcy technologii wracają na potencjalnie drugi na świecie co do wielkości – po Chinach – rynek dla elektrowni atomowych.

atom indie mapa
Technologie wspiera:

Bartłomiej Derski w programie "Czarno na białym" TVN24 mówi o powodach nowelizacji ustawy o odnawialnych źródłach energii.

Śledź zmiany w energetyce.
Zapisz się do naszego newslettera!