Menu
Patronat honorowy Patronage
  1. Główna
  2. >
  3. Patronaty
  4. >
  5. Forum Biomasy i Paliw Alternatywnych,7-8.04.2016, Połaniec

Forum Biomasy i Paliw Alternatywnych,7-8.04.2016, Połaniec

 

abiomasa v 1000x207 2016-01-13

 abiomasa v 1000x207 2016 01 13

Szanowni Państwo,

w dniach 7 i 8 kwietnia 2016 zespół powermeetings.eu wraz z Gospodarzem Honorowym firmą ENGIE Energia Polska S.A. zapraszają do Połańca na V Wiosenne Święto Branży – Forum Biomasy i Paliw Alternatywnych powermeetings.eu – produkcja, kontraktowanie, logistyka.

Wydarzenie zostało objęte Honorowym Patronatem Urzędu Regulacji Energetyki, oraz Patronatem Merytorycznym Instytutu Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu.

Forum jest niewątpliwie wyjątkowym spotkaniem, kóre łaczy zarówno wartości merytoryczne jak i możliwość spotkania się na neutralnym gruncie w miłej atmosferze z szerokim gronem specjalistów z branży począwszy od regulatorów, odbiorców biomasy i paliw alternatywnych poprzez ich producentów oraz dostawców branżowych. Z pewnością sprzyja to wymianie wiedzy i doświadczeń oraz zacieśnianiu więzi i współpracy między nimi. Poprzednie edycje rokrocznie gromadziły blisko 300 uczestników.

Pierwszego dnia Forum prelekcje przygotują przedstawiciele najważniejszych urzędów, czołowych firm energetycznych oraz dostawcy nowoczesnych rozwiązań.

Po części konferencyjnej zapraszamy nauroczystą kolację, która będzie doskonałą okazją do dalszej dyskusji oraz wymiany doświadczeń jak również zawarcia nowych kontaktów biznesowych.

W programie drugiego dnia Forum zaplanowaliśmy kolejną edycję wyjątkowych warsztatów:

Biomasa wczoraj i dziś – regulacje prawne postępowanie dowodowe, praktyka.

Warsztaty poprowadzą znani praktycy Pani Katarzyna Szwed – Lipińska oraz Pani Aleksandra Świerczewska i podzielone zostaną na dwie części – teoretyczną oraz praktyczną.

Równocześnie będzie można wziąć udział w zwiedzaniu „Zielonego Bloku” w Elektrowni Połaniec – największego na świecie bloku energetycznego w 100% opalanego biomasą,na które zapraszamy wraz z Gospodarzem Honorowym.

Do udziału w Forum zapraszamy przedstawicieli przedsiębiorstw z szeroko pojętej branży energetycznej w tym wytwórców energii i ciepła z biomasy i paliw alternatywnych, przemysłowych odbiorców energii, dostawców i producentów biomasy oraz paliw alternatywnych, przedsiębiorstw sektora komunalnego, dostawców rozwiązań i technologii, zakładów zagospodarowania odpadów, firm kontrolujących jakość paliw jak również inżynieryjnych i badawczych.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia dostępne są na www.powermeetings.eu

Zatem warto już dziś zarezerwować termin 7 i 8 kwietnia 2016 już dziś i dołączyć do nas w Połańcu.

Zapraszam,

Renata Kałużna

Dyrektor Zarządzający

powermeetings.eu

Kontakt z organizatorem:

Jolanta Szczepaniak

Project Manager

powermeetings.eu

tel.:   +48 22 740 67 80

e-mail: [email protected]

www.powermeetings.eu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ministerstwo Energii poinformowało Obserwator Legislacji energetycznej, że prowadzi analizy dotyczące zmian w przepisach ustawy o systemie monitorowania i kontroli jakości paliw. Chodzi m.in. o przepisy umożliwiające ograniczenie sprzedaży najgorszych gatunków węgla.

Dotyczy: normy jakości węgla
Tytuł: ustawa o systemie monitorowania i kontroli jakości paliw
Etap: ministerstwo – wstępne analizy

0 ole
Rynek energii rozwija:

Należący do NBP ObserwatorFinansowy.pl oraz Forsal.pl powołują się na informacje portalu WysokieNapiecie.pl o litewskich umowach na import gazu skroplonego.

Śledź zmiany w energetyce.
Zapisz się do naszego newslettera!