Data i miejsce wydarzenia: 27.05.2026 r. Politechnika Gdańska
YES!2026 Gdańsk to jubileuszowa X edycja konferencji naukowej organizowanej przez SK SEP Politechniki Gdańskiej. Wydarzenie to umożliwia uczestnikom zdobycie wiedzy z zakresu szeroko pojętej energetyki i elektroenergetyki oraz nabycie umiejętności technicznych dzięki blokom warsztatowym prowadzonym przez firmy z branży. Konferencja stanowi doskonałą okazję do nawiązania bezpośredniego kontaktu z lokalnymi firmami z sektora elektroenergetycznego oraz spotkania rówieśników o podobnych zainteresowaniach. Wierzymy, że tegoroczne spotkanie, łączące świat nauki z praktyką, ułatwi osobom, które wiążą przyszłość z sektorem energetycznym w ukierunkowaniu ich ścieżki kariery.
SK SEP Politechniki Gdańskiej to studenckie koło naukowe działające na Wydziale Elektrotechniki i Automatyki od 1997 roku. Od blisko trzech dekad kładziemy szczególny nacisk na rozwój kompetencji merytorycznych jak i praktycznych, poprzez realizowanie projektów naukowych . Samą konferencję YES! Gdańsk z sukcesem organizujemy od 2017 roku.