Menu
Patronat honorowy Patronage
  1. Główna
  2. >
  3. Patronaty
  4. >
  5. Future Energy Week Poland- Branżowe Targi Transformacji Energetycznej i Technologii Niskoemisyjnych

Future Energy Week Poland- Branżowe Targi Transformacji Energetycznej i Technologii Niskoemisyjnych

Future Energy Week Poland 2025 to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży energetycznej, które odbędzie się w dniach 08-10 kwietnia 2025 w Ptak Warsaw Expo. Wydarzenie zgromadzi liderów sektora energetycznego, ekspertów, przedsiębiorców oraz przedstawicieli administracji publicznej, by wspólnie dyskutować o przyszłości energii w Polsce i na świecie. 
future energy 2025 800 480

Tematyka obejmie m.in. odnawialne źródła energii, technologie magazynowania energii, elektromobilność, dekarbonizację i innowacje w energetyce. Uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w panelach dyskusyjnych, warsztatach i prezentacjach najnowszych technologii. To wyjątkowa okazja do nawiązania kontaktów biznesowych i wymiany doświadczeń w dążeniu do zrównoważonej przyszłości energetycznej.

W wydarzeniu wezmą udział czołowi przedstawiciele sektora energetycznego, w tym liderzy firm, inwestorzy, naukowcy i decydenci polityczni. To nie tylko okazja do poznania najnowszych technologii, ale także do omówienia kluczowych wyzwań stojących przed branżą w obliczu transformacji energetycznej. Future Energy Week Poland 2025 będzie również przestrzenią do promowania współpracy międzynarodowej oraz innowacyjnych projektów wspierających zrównoważony rozwój.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Future Energy Week Poland 2025! To niepowtarzalna okazja, aby stać się częścią dyskusji o przyszłości energetyki i nawiązać wartościowe kontakty w dynamicznie rozwijającej się branży. Nie przegap tego wyjątkowego wydarzenia!

Polska energetyka wykonuje kolejne kroki w kierunku rozproszenia. Niestety tylko w obszarze podejmowania decyzji. Satyryczny Przegląd Energetyczny Prof. Konrada Świrskiego
górnictwo
Rynek energii rozwija:
Przeszliśmy rzadki okres wielodniowego zalegania zgniłego wyżu atmosferycznego nad Polską. Tygodniowa produkcja OZE spadła do najniższego poziomu w roku (zaledwie 44% średniorocznej wartości). Ze względu na równoległą wysoką niedostępność źródeł konwencjonalnych, ceny prądu wystrzeliły do 2075 zł/MWh, a PSE skorzystały z Rynku Mocy. Prezes operatora tłumaczy dlaczego ten mechanizm powinien zostać zmieniony.
oze udzial produkcji zuzyciu energii tygodnie
Rynek energii rozwija:
Technologie wspiera:
Zagraniczna prasówka energetyczna: Praga na wojennej ścieżce z deweloperami fotowoltaiki; Którędy przeciekają gaz i ropa z Rosji; Jak Chiny ratują klimat; Pekin może przejąć zieloną pałeczkę od Waszyngtonu.
pv fotowoltaika fot. Depositphotos
Rząd w Pradze wypłaca inwestorom PV rocznie ok. 1-1,2 mld euro wsparcia w formie dotacji. Fot. Depositphotos
Partner działu Klimat:
Zielone technologie rozwijają:
Rynek energii rozwija:
Technologie wspiera:
Tydzień Energetyka: Czeski trader przejmuje polski CEZ; Wojciech Wrochna zastąpił Macieja Bando; Energa ściga za Ostrołękę C; Rosjanie zakręcili Austriakom kurek; Niemcy blokują rosyjskie LNG.
skawina7