Menu
Patronat honorowy Patronage
  1. Główna
  2. >
  3. Patronaty
  4. >
  5. XX TARGII ENERGII

XX TARGII ENERGII

Towarzystwo Obrotu Energią oraz  Izba Energetyki Przemysłowej i Odbiorców Energii serdecznie zapraszają do udziału w jubileuszowych XX TARGACH ENERGII, które odbędą się w Jachrance w dniach 26 i 27 września 2024 r. w Centrum Kongresowym „Warszawianka”.
Targi-Energii-2024

Targi Energii wpisały się do kalendarza corocznych konferencji jako wydarzenie, w którym biorą udział  przedstawiciele administracji centralnej, odbiorcy, a także bardzo szerokie grono specjalistów najbardziej znaczących firm sektora energetycznego w Polsce. Podczas tegorocznej konferencji będziemy dyskutować między innymi na temat uwarunkowań rynku energii elektrycznej oraz o nowych trendach w elektroenergetyce.

Więcej informacji o historii i bieżących sprawach dotyczących Targów Energii odnajdą Państwo na stronie http://www.targienergii.pl/.

Zapraszamy do udziału w XX Targach Energii 2024.

Komitet Programowo-Organizacyjny XX Targów Energii

W USA będą jeździć atomowe pociągi, a nowe kanadyjskie małe reaktory w Steelwill i Sharpmeadow powstaną już w 2027 r. Satyryczny Przegląd Energetyczny prof. Konrada Świrskiego.
Depositphotos 133677420 XL
Technologie wspiera:
Zielone technologie rozwijają:
Zagraniczna prasówka energetyczna: Awaria komputera wywoła chaos na rynku energii; Pompy ciepła potrzebują unijnej strategii; Chiny chcą rozwijać magazyny energii; Koniec chińskiego boomu na zieloną energię będzie historyczną katastrofą.
Young businessman against financial graphs
Zamieszanie na niemieckiej giełdzie wynikało z błędu informatycznego, ale w przyszłości przyczyną podobnych szoków może być awaria interkonektorów łączących systemy elektroenergetyczne poszczególnych państw. Fot. Depostiphotos
Rynek energii rozwija:
Technologie wspiera:
Tydzień Energetyka: Juz za dwa lata nowy system handlu emisjami; Produkcja melaminy znów się nie opłaca; Shell zawiesza budowę fabryki biopaliw; Kopalnia Bobrek likwiduje się sama; Francuski SMR na zakręcie.
paliwo