Menu
Patronat honorowy Patronage
  1. Główna
  2. >
  3. Patronaty
  4. >
  5. Konferencja „Czas na ESG!”

Konferencja „Czas na ESG!”

To cykliczne, coroczne wydarzenie dla profesjonalistów, odpowiedzialnych za wdrażanie strategii zrównoważonego rozwoju w firmach. W odróżnieniu od innych wydarzeń  na rynku, program koncentruje się na stricte praktycznych, operacyjnych wyzwaniach – w tym roku ujętych w projektowe podejście w dostosowaniu do wymogów dyrektywy CSRD i innych aktów UE.
ESG III (800 x 480 px)

„Czas na ESG!” to:

  • Doskonałe grono prelegentów – praktyków, którzy zapewniają merytorykę na najwyższym poziomie;
  • Rozbudowany program, która pozwala uczestnikowi na wybór tematyki i ułożenie indywidualnej agendy;
  • Interesujące prelekcje oparte o case studies, żywiołowe dyskusje oraz NOWOŚĆ dyskusyjne stoliki tematyczne, które zapewniają możliwość interakcji i wzajemnej inspiracji;
  • Okazja do networkingu – również w trakcie popołudniowego koktajlu;
  • Wydarzenie, które powstaje z myślą i troską o wygenerowanie jak najmniejszego śladu środowiskowego – nie tylko wspólnie policzymy ślad węglowy ale podejmiemy działania, aby konferencja nie tylko tytułem, ale i realizacją była zrównoważona.

Wydarzenie odbędzie się 25-26 września w ADN Centrum Konferencyjnym w Warszawie.

Szczegółowe informacje, program i bilety: www.czasnaesg.pl

Kontakt:

Joanna Jamka

Dyrektorka ds. konferencji w ADN Akademia

Mail:[email protected]

Tel. +48503455614

Projekt rozporządzenia ma podnieść cenę na rynku mocy i zwiększyć szanse elektrowni gazowych. Inwestujący w magazyny energii są rozczarowani.
Nowy blok gazowy w EC Żerań - jedna z największych obecnie jednostek tego typu w Polsce. Fot. PGNiG Termika/Cyprian Kucharuk
Nowy blok gazowy w EC Żerań - jedna z największych obecnie jednostek tego typu w Polsce. Fot. PGNiG Termika/Cyprian Kucharuk
Materiał Partnera
Międzynarodowa współpraca odgrywa kluczową rolę w zapewnieniu bezpieczeństwa energetycznego oraz osiągnięciu ambitnych celów Unii Europejskiej do 2050 roku. Podczas H2POLAND & NetZero Forum podkreślono potrzebę zaangażowania różnych sektorów – przemysłu, instytutów badawczych, inwestorów oraz samorządów – w ten proces.
FOTOBUENO
Zielone technologie rozwijają:
Partner działu Klimat:
Po 30 latach transformacji polskiej energetyki, udział produkcji prądu z węgla w Polsce osiągnął w końcu poziom Chin. Niestety, cała nasza gospodarka per capita wciąż jest bardziej emisyjna od chińskiej. Jednak w emisyjności produkcji prądu udało nam się w końcu wyprzedzić Indie.
chiny produkcja energii elektrycnzej pradu prognoza 2023
Elektromobilność napędza:
Fotowoltaikę wspiera:
Partner działu Klimat:
Stare bloki węglowe wciąż mogą okazać się potrzebne, ale są nierentowne. Po 2025 r kończy się rynek mocy. Jak przekonać Brukselę żeby zgodziła się na nowy mechanizm wsparcia?
elektrownia węglowa
Nieubłaganie nadchodzi moment, w którym bloki węglowe przestaną dostawać pieniądze na podstawie istniejących kontraktów. Fot. Depositphotos