Menu
Patronat honorowy Patronage
  1. Główna
  2. >
  3. Patronaty
  4. >
  5. 13 edycji Akademii Liderów Energii

13 edycji Akademii Liderów Energii

Ruszyła rekrutacja do 13 edycji Akademii Liderów Energii – jednego z najlepszych bezpłatnych programów rozwojowo-edukacyjnych na polskim rynku! Program skierowany jest do studentów i absolwentów uczelni wyższych, którzy nie ukończyli 26 roku życia, ale chcą czerpać z życia jak najwięcej i ciągle się rozwijać. Fundacja Pagi poszukuje osób, które interesują się branżą energetyczną i w przyszłości chcą zostać liderami transformacji.
ALE

Program Akademii Liderów Energii koncentruje się na wzmacnianiu kompetencji miękkich uczestników, z naciskiem na rozwijanie umiejętności pracy w zespołach interdyscyplinarnych oraz leadershipu. Wypełniony jest warsztatami merytorycznymi prowadzonymi przez liderów rynku energetycznego, transportu czy prawa, a także spotkaniami z inspirującymi i charyzmatycznymi postaciami polskiej energetyki. W tym roku motywem przewodnim edycji jest hasło ENERGETYKA DLA POKOLEŃ. Uczestnicy programu wraz z ekspertami podczas serii zajęć zastanowią się nad optymalną strategią na drodze ku neutralności klimatycznej która zapewni nie tylko bezpieczeństwo energetyczne, lecz także stworzy fundamenty dla zrównoważonej przyszłości dla kolejnych pokoleń.

Dzięki udziałowi w Akademii, uczestnicy mają możliwość poznać branżę energetyczną w Polsce przez pryzmat liderów rynku i zdobyć insighterską wiedzę. Akademia to nie tylko szansa na płatny staż, czy też pierwszą pracę w firmach partnerskich, ale także perspektywa na rozwój ścieżki kariery. Celem Akademii jest stworzenie platformy do wymiany wiedzy pomiędzy doświadczonymi praktykami a osobami rozpoczynającymi swoją karierę. Uczestnicy stają się też częścią wyjątkowej społeczności Fundacji im. Lesława A. Pagi.

Aplikować można do 28 maja 2024 r!

Materiał Partnera
Mniejsze obroty ale dobre wyniki w warunkach państwowych interwencji na rynku, rekord wartości rozliczonych transakcji, nowy system rozliczeniowy - tak Towarowa Giełda Energii i Izba Rozliczeniowa Giełd Towarowych podsumowują rok 2023. A Prezes URE przypomina: giełda to filar rynku. 
giełda
Rynek energii rozwija:
Spółdzielnie energetyczne przespały kluczowy moment są tworzone przez  podmioty, które zazwyczaj nie mają doświadczenia na rynku energetycznym. Pozytywnie rozpatrzony został wniosek tylko jednej spółdzielni z woj. lubelskiego, której członkami są trzy gminy.
energetyka kpo
Zielone technologie rozwijają:
Gaz ziemny jeszcze przez wiele lat będzie potrzebny; stopniowo będzie rosnąć znaczenie biometanu i wodoru, ale będzie to długi proces. Giełdowe rynki gazu, funkcjonujące dziś bardzo dobrze także stopniowo przejdą do handlu nowymi paliwami - zgodnie oceniali uczestnicy dyskusji o gazie jako paliwie przejściowym na Europejskim Kongresie Gospodarczym w Katowicach. 
rynek giełda
Rynek energii rozwija: