Menu
Patronat honorowy Patronage
  1. Główna
  2. >
  3. Patronaty
  4. >
  5. Forum Pelletu. 10-11 czerwca widzimy się nad morzem!

Forum Pelletu. 10-11 czerwca widzimy się nad morzem!

Już za niespełna miesiąc dystrybutorzy i producenci pelletu, kotłów i piecyków, przedstawiciele firm sektora drzewnego, energetycznego i ciepłowniczego oraz dostawcy technologii spotkają się, by porozmawiać o kondycji branży i prognozach na przyszłość. 10-11 czerwca to termin, który koniecznie zarezerwujcie na 9. Forum Pelletu.
800 400 FP-9 PL

9. Forum Pelletu

Ostatnie lata w branży pelletowej udowodniły nam, że nic tu nie jest pewne. Cena, dostępność surowca, popyt – wszystko może się zmieniać z miesiąca na miesiąc. Mimo niewątpliwie trudnych momentów, wielu wyzwań i problemów, z jakimi sektor musiał mierzyć się jeszcze nie tak dawno, trudno zaprzeczyć, że pellet jest paliwem, które w najbliższym czasie będzie coraz ważniejszym elementem energetycznego miksu w Polsce.

10-11 czerwca w Hotelu Nadmorskim Gdyni przedstawiciele branży spotkają się na 9. Forum Pelletu, podczas którego porozmawiają m.in. o tym jakie zmiany zaszły w ostatnim roku na krajowym rynku, co czeka sektor w najbliższym czasie i jakie są nowe trendy.


Zarejestruj się na Forum Pelletu już dziś!


W programie konferencji m.in.:

  • Dyrektywa RED III a rynek pelletu
  • Sektor ciepłowniczy – nowy kierunek dla producentów pelletu?
  • Kierunki eksportu pelletu 2023/2024
  • Normy jakości dla pelletu drzewnego – stan prawny
  • ESG w branży pelletowej – obowiązki firm dziś i w przyszłości

Do zobaczenia nad morzem!

Szybko rośnie liczba godzin w których PSE ograniczają produkcję energii ze źródeł odnawialnych. PSE tłumaczy, że winien jest brak wystarczającego odbioru i mała elastyczność elektrowni i przekonuje, że zmiany na Rynku Bilansującym zmienią sytuację.
oze
Technologie wspiera:
Zielone technologie rozwijają:
Rynek energii rozwija:
Materiał Partnera
Dostęp do zeroemisyjnej energii jest kluczowy dla konkurencyjności i bezpieczeństwa kraju. Dlatego Polska nie powinna dłużej zwlekać z realizacją programu energetyki jądrowej – to główna myśl czwartej edycji Nuclearconference.pl, która odbyła się w Warszawie
Atom
Technologie wspiera:
W drugim naborze do programu wsparcia, obejmującego energetyczne wykorzystanie odpadów komunalnych, zgłoszono 21 inwestycji o łącznej wartości blisko 10 mld zł. Wnioskowane dofinansowanie blisko trzykrotnie przekracza dostępną pulę środków.
Spalarnia Gdańska fot. mat. pras.
Spalarnia odpadów w Gdańsku znajduje się na zaawansowanym etapie realizacji. Fot. Port Czystej Energii