Menu
Patronat honorowy Patronage
  1. Główna
  2. >
  3. Patronaty
  4. >
  5. Kongres PV 27-28 maja 2024 r. – DoubleTree by Hilton, Warszawa

Kongres PV 27-28 maja 2024 r. – DoubleTree by Hilton, Warszawa

Przed jakimi wyzwaniami stoi branża PV w Polsce?  Czy sieć jest w stanie przyjąć kolejne moce z farm słonecznych? Jak coraz częstsze redysponowanie mocy wpływa na sektor fotowoltaicznego? Między innymi o tym będziemy rozmawiać podczas V edycji Kongresu PV.
cover photo Facebook 1200x658 PSF Kongres2024 v4 (1)

Fotowoltaika w ostatnich latach wyrosła na główną siłę napędową transformacji energetycznej. Dynamiczny rozwój tego sektora to gwarancja szybkiego przyrostu nowych mocy w OZE i wzmocnienia niezależności energetycznej. Podczas gdy rynek prosumencki wyhamował i wydaje się nasycony, obserwujemy wyraźnie rozwój fotowoltaiki wielkoskalowej i instalacji dla przemysłu. Przed jakimi wyzwaniami stoi branża PV w Polsce?  Czy sieć jest w stanie przyjąć kolejne moce z farm słonecznych? Jak coraz częstsze redysponowanie mocy wpływa na sektor fotowoltaicznego? Między innymi o tym będziemy rozmawiać podczas V edycji Kongresu PV.

Kongres PV 2024 to nie tylko forum wymiany wiedzy i doświadczenia, ale także okazja do budowy strategicznych partnerstw i współpracy. W tym roku spodziewamy się ponad 800 uczestników, reprezentujących różnorodne obszary branży fotowoltaicznej: inwestorów, deweloperów, producentów, usługodawców, przedstawicieli samorządów, organizacji gospodarczych i przemysłowych oraz administracji publicznej.

V edycja Kongresu PV – najważniejszego wydarzenia sektora energetyki słonecznej w Polsce, odbędzie się w dniach 27-28 maja 2024 r. Spotkamy się w warszawskim hotelu DoubleTree by Hilton,  gdzie jak co roku na chwilę skoncentruje się życie branży fotowoltaicznej. Panele dyskusyjne, merytoryczne wystąpienia ekspertów, nowoczesna przestrzeń targowa, spotkania B2B, bankiet oraz liczne atrakcje towarzyszące – to tylko niektóre z elementów naszego wydarzenia.

Serdecznie zapraszamy – spotkajmy się, aby wspólnie kształtować przyszłość energetyki słonecznej w Polsce!

Ważne linki:

Strona Kongresu PV https://kongrespv.pl/

Rejestracja na spotkania B2B: https://viii-solar-energy-business-mixer.b2match.io/

Materiał Partnera
W procesie transformacji energetycznej, wodór ma potencjał stać się kluczowym czynnikiem napędowym. Jednak osiągnięcie tego wymaga współpracy na szczeblu międzynarodowym, obniżenia kosztów oraz integracji z istniejącymi systemami energetycznymi. Dopiero wtedy będziemy mogli wykorzystać jego pełny potencjał.
FOTOBUENO
Technologie wspiera:
Elektromobilność napędza:
Rynek energii rozwija:
Zielone technologie rozwijają:
Komisja Europejska pracuje nad wytycznymi dla państw członkowskich w sprawie zmian modelu aukcji OZE. Wytyczne mają wzmocnić europejski łańcuch dostaw. Uczestnicy rynku mają bardzo wiele pytań i wątpliwości a każdy chce przy okazji upiec swoją pieczeń
aukcje oze
Zielone technologie rozwijają:
Materiał Partnera
W dzisiejszym dynamicznym świecie zwiększająca się świadomość ekologiczna i potrzeba zmiany sposobu pozyskiwania, wykorzystywania oraz magazynowania energii wymuszają poszukiwanie nowych rozwiązań. Nowa, innowacyjna marka – Sigenergy,  wkracza  na polski rynek z ciekawymi rozwiązaniami dostosowanymi do obecnych realiów. Co to za firma i dlaczego warto zwrócić na nią uwagę?
Keno sigenergy
Technologie wspiera:
Fotowoltaikę wspiera:

Śledź zmiany w energetyce.
Zapisz się do naszego newslettera!