Menu
Patronat honorowy Patronage
  1. Główna
  2. >
  3. Patronaty
  4. >
  5. IFS Connect 2022: Kompas transformacji cyfrowej biznesu

IFS Connect 2022: Kompas transformacji cyfrowej biznesu

Konferencja IFS Connect 2022 odbędzie się w dniach 8-9 czerwca 2022 w Hotelu Vienna House Andel`s w Łodzi. Hasłem przewodnim tegorocznej edycji IFS Connect jest Roadmap To The Future, gdzie IFS przejmie rolę kompasu w drodze do cyfrowej transformacji przedsiębiorstw. Konferencja podzielona została na dwa dni i 4 bloki tematyczne, podczas których uczestnicy będą mieli okazję wymienić poglądy oraz otrzymają potężną dawkę wiedzy.

Wydarzenie organizowane jest z myślą o przedsiębiorstwach w procesie transformacji cyfrowej oraz kadrze odpowiedzialnej za rozwój i ekspansję firm. Rejestracja na konferencję jest otwarta. Organizatorem konferencji jest firma IFS, która opracowuje i dostarcza oprogramowanie dla 10 000 przedsiębiorstw z całego świata. Za sprawą intensywnego rozwoju w Polsce z usług firmy korzysta ponad 70 000 użytkowników reprezentujących m.in. branże produkcyjną, energetyczną i użyteczności publicznej oraz budowlano-konstrukcyjną.

Nigdy wcześniej technologia nie dawała nam tak wielkich możliwości na tworzenie lepszego jutra, budowę wartościowego środowiska pracy oraz zwiększania swojego potencjału. Czas wykorzystać tę szansę i tworzyć cyfrową przyszłość opartą o rozwiązania zapewniające nam poczucie bezpieczeństwa, ale przede wszystkim rozwój – podkreśla Marek Głazowski, prezes IFS Poland & East Europe.

Podczas tegorocznej edycji eksperci i zaproszeni goście rozmawiać będą o:

  • kluczowych kwestiach w obszarze technologicznej transformacji biznesu;
  • gospodarczych oraz międzynarodowych wpływających na prowadzenie biznesu;
  • tym jak technologia może być niezastąpionym wsparciem dla przedsiębiorstw w otoczeniu podlegającym ciągłym zmianom.

Dzisiaj ludzie i technologia to sieć naczyń powiązanych, a postęp niejako pozytywnie wymusza na nas transformację. Wspólnie podejmijmy to wyzwanie. Rozmawiajmy o innowacjach, które będą stanowić o naszej przewadze, dzielmy się doświadczeniem, razem twórzmy przyszłość. Temu będzie poświęcona nasza konferencja – podkreśla Tomasz Piechota, dyrektor marketingu IFS Poland & East Europe.

Już pierwszego dnia eksperci IFS pokażą jak przeszłość i teraźniejszość, a także doświadczenie IFS oraz Klientów firmy ma wpływ na kreowanie przyszłości, stawianie czoła wyzwaniom zmieniającego się świata oraz tworzenie sprawnie działającego ekosystemu technologicznego. W ramach wystąpień gości goście zapoznają się ze zdaniem oraz rekomendacjami przedstawicieli zarządów polskich firm działających na międzynarodową skalę, przykładami zastosowania technologii IFS, a na zakończenie dnia Joanna Jurga – pasjonatka kosmosu i dwukrotna komandor misji w Habitacie Lunares opowie nam o kosmicznych technologiach wykorzystywanych przez nas na co dzień. Dla uczestników zorganizowane również wieczorne spotkanie networkingowe, wzbogacone o przyznanie nagród IFS Business Transformation Awards. Z kolei drugiego dnia przeniesiemy się do technologicznej przyszłości razem z IFS Cloud i najnowszymi rozwiązaniami oferowanymi przez IFS.

Partnerami wydarzenia są: Złoty Partner – Delegate, Srebrni Partnerzy –  InfoConsulting oraz  Pagero, Brązowy Partner  – L-system.

Patronaty honorowe wydarzeniu przyznały Izba Gospodarcza Energetyki i Ochrony Środowiska, Izba Gospodarcza Metali Nieżelaznych i Recyklingu, Polska Izba Konstrukcji Stalowych, Polskie Stowarzyszenie Stowarzyszanie Paliw Alternatywnych oraz Polsko – Szwedzka Izba Gospodarcza. Szczegółowe informacje na temat konferencji oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie IFS Connect 2022.

Kontakt

Marta Gołębiowska

IFS, Communication Manager Polska&CEE

Email: marta.gołę[email protected]

Telefon: +48 532 405 953

W przyszłym tygodniu Komisja Europejska ma przedstawić szczegóły propozycji RePowerEU, które zakładają uniezależnienie się od Rosji. Oznaczają boom dla OZE - m.in Instalacje PV na nowych budynkach mają być obowiązkowe
Energy Saving Bulb On Green Grass
Zielone technologie rozwijają:
Partner działu Klimat:
Zielone technologie rozwijają:
Fotowoltaikę wspiera:
Unia Europejska chciałaby szybko realizować swoje cele klimatyczne dzięki rozwojowi OZE, elektromobilności czy bateryjnym magazynom energii. Niestety dostęp do surowców stosowanych w tych technologiach jest ograniczony, a zapotrzebowanie mocno rośnie na całym świecie.
Huta Miedzi Legnica fot. KGHM Polska Miedź
Huta Miedzi Głogów. Produkowany przez KGHM metal należy do kluczowych dla transformacji energetycznej/ Fot. mat. pras.
Zielone technologie rozwijają:
Technologie wspiera: