Menu
Patronat honorowy Patronage
  1. Główna
  2. >
  3. Patronaty
  4. >
  5. X edycja Transport Week 2021 ponownie w Gdyni!

X edycja Transport Week 2021 ponownie w Gdyni!

Dołącz do nas on-line 3-4 marca, aby zgłębić informacje dotyczące obecnego i przyszłego stanu rynku kontenerowego w Polsce i Europie.
tw2021 banner 700x200-04

Webinarium obejmie dogłębną analizę wpływu pandemii COVID-19 na operacje terminali kontenerowych, prezentując nowe inwestycje infrastrukturalne. Przyjrzyj się bliżej roli, jaką cyfryzacja i automatyzacja mogą odegrać w tak trudnych czasach. Eksperci z szeregu europejskich portów i terminali kontenerowych gwarantują dyskusję na najwyższym poziomie.tw2021 banner 700x200 04

Program wydarzenia: http://www.transportweek.eu/assets/files/transportweek/twwebinar-agenda-2021.pdf

Formularz rejestracyjny: http://www.transportweek.eu/registration.html

Formularz rejestracyjny uprawnia do uczestnictwa w webinarium. Wydarzenie jest bezpłatne. Link zostanie wysłany w odpowiednim czasie.

Całkowita likwidacja obliga giełdowego na energię elektryczną będzie miała rozliczne konsekwencje - zgodnie przyznali prezesi URE i TGE podczas dyskusji na kongresie EEC Trends Online. Wśród tych konsekwencji wskazywano np. spłycenie rynku, i co za tym idzie zachwianie wiarygodnością ustalanej na giełdzie ceny.
gielda akcje rynek
Businessman on blurred background using 3D rendering stock exchange datas and charts
Rynek energii rozwija:
Fotowoltaikę wspiera:
Zielone technologie rozwijają:
Urząd Regulacji Energetyki opublikował dwa poradniki dla przedsiębiorców zainteresowanych wytwarzaniem energii i ciepła w kogeneracji.
golden steel pipe network in crude oil refinery
golden steel pipe network in crude oil refinery
Rynek energii rozwija:
Komisja do spraw energii, klimatu i aktywów państwowych, podczas posiedzenia w dniu 8 stycznia 2021 r. pozytywnie zaopiniowała projekt nowelizacji prawa energetycznego (druk nr 808), który w założeniach wprowadza istotne zmiany dla obecnych i nowych koncesjonariuszy. Jedyną z najistotniejszych modyfikacji dla podmiotów zamierzających uzyskać koncesję jest wprowadzenie szerszej definicji zabezpieczenia majątkowego oraz zasad jej ustanawiania.
Businessman on blurred background using law protection right 3D rendering
Businessman on blurred background using law protection right 3D rendering
Rynek energii rozwija: