Forum w Krynicy pod WysokimNapieciem.pl

Forum w Krynicy pod WysokimNapieciem.pl

Kolejny raz nasz portal będzie współgospodarzem panelu dyskusyjnego na Forum Ekonomicznym w Krynicy. Porozmawiamy o tym czy polska energetyka może być innowacyjna i jak na tym zarobić.

Do jakiego stopnia trwająca transformacja  technologiczna zmieni oblicze tradycyjnej energetyki? Jako ułożyć model biznesowy w nowej rzeczywistości czyli inaczej mówiąc, na czym tu zarabiać, skoro  z samego prądu już się nie wyżyje? Jaką rolę będzie pełnić energetyka konwencjonalna w świecie rosnącego udziału odnawialnych źródeł energii i jak dopasować OZE do potrzeb polskiej gospodarki? Jak pogodzić energetykę rozproszoną z tradycyjną odpowiedzialnością państwa za bezpieczeństwo energetyczne? Jak będzie przebiegać integracja świata energetyki ze światem technologii informatycznych i gdzie w tej integracji jest szansa na zysk? I wreszcie jaka w zmieniającej się sytuacji powinna być rola państwa?

{norelated}Na te pytania próbują odpowiedzieć politycy z całego niemal świata i menedżerowie ze wszystkich spółek energetycznych. Spróbujemy i my razem z naszymi gośćmi.

Panel prowadzony przez WysokieNapiecie.pl na XXVII edycji Forum będzie gościł:

  • Michała Kurtykę wiceministra energii ,
  • Piotra Czaka prezesa PGE Ventures ,
  • Wojciecha Górniaka, dyrektora w Deloitte Polska,
  • Grzegorza Należytego, wiceprezesa Siemens Polska ,
  • Grzegorza Nowaczewskiego, prezesa Virtual Power Plant.

6 września o godz. 14:25, w Starym Domu Zdrojowym, budynek E - sala Telewizyjna.

Nie obiecujemy, że uda się rozstrzygająco odpowiedzieć na powyższe pytania. Na pewno jednak zrobimy wszystko, aby przysłuchujący się dyskusji uczestnicy XXVII Forum w Krynicy nie nudzili się i nie żałowali, że wybrali panel współorganizowany przez WysokieNapiecie.pl.

Partnerzy działu

Zobacz także...

Komentarze

3 odpowiedzi na “Forum w Krynicy pod WysokimNapieciem.pl”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Patronat honorowy

Nasi partnerzy

PGEPG SilesiaPSE

Zamów Obserwator Legislacji Energetycznej

W przypadku problemów z serwisem transakcyjnym prosimy o kontakt mailowy: [email protected]